Meraklı Minik Anaokulu

Galeri

Telefon

0216 425 11 65

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.merakliminik.com

Email

bilgi@merakliminik.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Merkez Mahallesi, Şehit Hulusi Aytekin Sokak No.18 Beykoz / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Meraklı Minik Anaokulu

 

Beykoz daki Kreşler ve Anaokulları

 

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan okul Beykoz merkezde, meyve ağaçlarıyla bezeli 500 m2'lik bahçe içinde, iki katlı binada kurulmuştur.


Özel Meraklı Minik Anaokulu özellikle Beykoz, Ortaçeşme, Çamlıbahçe, Tokatköy, Elmalı, Anadolu Kavağı, Akbaba, Yalıköy, Paşabahçe, Çubuklu, Soğuksu, Acarlar gibi semtlerden, anaokulu için Kavacık'a çıkmadan, trafiğe girmeden kolaylıkla ulaşılacak bir konumdadır.

Güvenlik açısından son derece uygun biçimde, 2 girişi, bulunmaktadır. Yapı Denetim Kuruluşu'ndan depreme dayanıklı olduğuna dair rapor alınmıştır. Yangına karşı gerekli önlemler alınmıştır. Yüksek tavanlı bina, çocuk ergonomisine göre düzenlenmiştir. 3-6 yaş arası çocukların gereksinimleri, ayrıntılarıyla düşünülerek, en iyi eğitimi almaları amaçlanmıştır. Sağlıklı bir ortamda eğlenerek ve oynayarak, eğitim almaları için, oyun ve eğitim malzemelerinin doğal, sağlıklı olanları seçilmiştir.

Okulda eğitim ve etkinlikler 09:00-17:00 saatleri arasında verilmektedir. Ancak özellikle, çalışan anne babalar düşünülerek, 07:30 dan itibaren çocuklar kabul edilecek ve 19:00'a kadar öğretmenleri eşliğinde kalabilmeleri sağlanmıştır.

Okul 12 ay boyunca açıktır.