İNGİLİZCE ANAOKULU

Galeri

Telefon

+90 (212) 229 37 76

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.ingilizceanaokulu.com/

Email

sariyer@ingilizceanaokulu.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Emirgan Mah. Şirin Sok. No:32 Emirgan, Sarıyer, İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi


 

 
 
 

Sarıyer Emirgan daki Kreşler ve Anaokulları

 
 
Geleceğin başarılı çocuklarının yetiştirilmesinde pay sahibi olmak adına çıktığımız eğitim yolunda, çocuklarımız ve aileleriyle işbirliği içinde, çağdaş eğitim sistemi ışığında; aile içerisinde başlayan gelişim ve eğitimin aile sonrasındaki bölümünde çocuklarımızın sevgiyle, özenle, yaşayarak ve yaşatarak hayatı öğrenmeleri, yeni deneyimler kazanmaları için sıcak, güvenli ve temiz bir eğitim sunmak temel prensibimizdir. 
Araştıran, sorgulayan, kendine güvenli, sosyalleşebilen, ülkesini milletini seven, yaşının gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, pozitif enerjiyle ve ekip ruhuyla çalışan, duygu ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen, zihinsel ve bedenen sağlıklı, mutlu çocuklar yetiştirmek için varız.
 
Amacı çocuklara doğrudan bir şeyi öğretmekten ziyade oyunlar oynayarak ve araştırmalar yaparak çevrelerini ve kendi yeteneklerini keşfetmelerini sağlamaktır.
 
Hedefi, çocukların sevgi dolu ve sıcak bir aile ortamı içerisinde kendine güvenen, sorumluluk sahibi, çevresiyle barışık, özgür düşünen,  düşüncelerini iyi ifade edebilen, yeteneğini ve yaratıcı gücünü kullanabilen bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmaktır.