Birleşik Tekstil Sanayi

Galeri

Telefon

0212 655 65 14

Sektör

Tekstil Sanayi

Web Sitesi

http://birlesiktextile.com/

Email

info@birlesiktekstil.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Güneşli Hüriyet Mah. Atatürk Cad. Cami Sok. No:1 BAĞCILAR / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Birleşik Tekstil Sanayi

 

 

Bağcılar daki Tekstil Sanayiler

İstanbul Bağcılar daki Tekstil Sanayiler

 

 

Şirketimiz, Kurulduğu tarihten itibaren aralıksız devam eden yatırımlarıyla hızlı bir büyüme sürecine girmiş ve varlığını sürdürdüğü 12 yılı aşkın süredir Örme Hazır Giyim ve Tekstil sektöründeki öncü kurumlardan biri olmuştur. 1999 yılında kurulan BİRLEŞİK TEKSTİL 4.000 m2 kurulu alanda üretim yapmaktadır.

BİRLEŞİK TEKSTİL üretim kapasitesini arttırmakla beraber kapasitesinin 0’ünü de ihracat sektöründe kullanmaya başlamıştır. Firmamız Başta İngiltere olmak üzere Almanya, Yunanistan, İtalya, Danimarka gibi Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır.

İşletmemiz, kuruluşundan bu yana, her yıl büyüme ve yenileme yatırımlarına önem verip, sektördeki yerini korumayı başarmıştır. İşletmemiz bölgesinde üretim, istihdam ve katma değer yaratarak, ülkemize ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktadır.

FİRMAMIZ çalışanlarının sürekli gelişimine, çalışma verimliliğine, Müşteri memnuniyetine gereken önemi vermekte, her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ve sınırsız hizmet anlayışı ile deneyimlerini sizlerle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duyacaktır.