Arcus Anaokulu

Galeri

Telefon

0212 504 99 94

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.arcusanaokulu.com/

Email

iletisim@arcusanaokulu.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Zuhuratbaba Mahallesi Şükran Çiftliği Sokak No:16 Bakırköy / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Bakırköy Özel Arcus Anaokulu 

 

Bakırköy deki Kreşler ve AnaOkulları

 

2008 yılından bu yana 0-6 yaş gelişiminin çocuğun hayatında büyük rol aldığını göz önünde bulundurmuş, iyi yönetilen, bilgili, yetenekli ve yaratıcı öğretim kadrosuna sahip bir kurum olma yolunda emin adımlarda ilerlemeyi hedef almıştır.

Her yıl yenilenerek hazırlanan eğitim programıyla, bir sonraki yıl eğitime devam eden çocuklarımızın bilgi dağarcığını geliştirmesini, gelişen dünyanın getirmiş olduğu teknolojinin yeniliklerinden faydalanması sağlamıştır.

Bakırköy Özel Arcus Anaokulu, çocuğa sık konuşma ve düşüncelerini açıklama olanakları sağlar. Çocuğun toplumda özgüven sahibi, kendini rahat ifade edebilen bir birey olmasını hedefler.

Bakırköy Özel Arcus Anaokulu, özellikle dil gelişiminin hızlı olduğu 0-6 yaş döneminde, ikinci bir dilin de rahatlıkla algılanabileceğini göz önünde bulundurarak, dünyada en çok kullanılan İngilizce dilinin, okul öncesi eğitimde verilmesi gerekliliğini savunur.

Çocukların eğitiminde çevre faktörü önemli yer oynar. Bu sebeple gezi etkinliklerine önemle yer verilir. Bu gezi etkinlikleri gerek okul dışında, gerekse okul içinde aktif olarak gerçekleştirilir. Edinilen gözlem ve bilgiler okulda çocuklar tarafından anlatılır.

Bakırköy Özel Arcus Anaokulu, mutlu anne baba – mutlu çocuk ilkelisini savunur. Gerekli kurallar çerçevesinde, sevgi ve saygı ortamında yetişmiş çocuklar toplum içerisinde, kendilerini rahat ifade edebilen, özgüven sahibi bireyler olarak yerlerini alırlar. Bu anlamda her hafta düzenli olarak iki velimiz okulumuzun rehberlik biriminden aldığı randevu ile danışmanımızla görüştürülür.