Zeki Plastik Ambalaj ve Kalıp Sanayi
Telefon

0212 876 54 01

Sektör

Plastik Sanayi

Web Sitesi

http://zekiplastik.com/

Email

zekiplastik@zekiplastik.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

BAKIR VE PİRİNÇ SANAYİCİLERİ SİTESİ MUSTAFA KURTOĞLU CAD. NO:13 BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Zeki Plastik Ambalaj ve Kalıp Sanayi 

 

Beylikdüzü ndeki Plastik Sanayiler

İstanbul Beylikdüzü ndeki Plastik Sanayiler

 

Zeki Plastik 1972 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda, Türkiye ilaç ambalajı sektöründeki insan sağlığına zararlı, hijyenik olmaktan uzak pamuk tüketimini ortadan kaldırma çabasıyla, spiralli kapak üretimi yapmış ve ilaç kutularında spiralli kapak tüketiminin yaygınlaşmasını sağlamıştır.

İlaç ambalajlarındaki başarısı bu kadarla sınırlı olmayan Zeki Plastik, aynı yıllarda damlalık ve şurup kaşıklarının doğru ölçeklerde üretilmesi konularında da öncü firma olmuştur.
Zeki Plastik, 1980’lerde de teknolojisi ve tecrübesi doğrultusunda, diyabetik tatlandırıcılar için otomatik tablet düşürücü kutular üretmiştir.

İlaç ambalajları üretimiyle, yorucu ancak değerli bir maceraya atılan Zeki Plastik, gıda, otomotiv ve promosyon ambalajları ve diğer ürünlerinin üretiminde de söz sahibi bir firma kimliğindedir.
Ürün yelpazesini her geçen gün biraz daha genişleten Zeki Plastik, 100’ün üzerinde farklı ürünle, plastik enjeksiyon bölümüyle, 1000 metrekare kapalı alanıyla, 40 personeliyle, PLC’li plastik enjeksiyon makinleriyle, CNC tezgahlarıyla ve tecrübeli yapısında barındırmayı başardığı genç ruhuyla müşterilerine hizmet vermektedir.