Yurdagül Anaokulu
Telefon

0212 509 16 84

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.yurdagulanaokulu.com/

Email

info@yurdagulanaokulu.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Cihangir Mah. Ormanlı Cad. Fırat Sok. No:8 AVCILAR/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Yurdagül Anaokulu

 

Cihangir deki Kreşler ve AnaOkulları

 

Özel Yurdagül Anaokulu 2000 yılında yolculuğuna Avcılar Cihangir Mahallesinde başlamıştır. 2007 yılının ilk çeyreğinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlanarak vizyonunu ve kalitesini arttırmıştır. Kuruluşunun 10. yılında Cihangir Mahallesini merkez alarak; Avcılar Ambarlı yerleşkesini açmıştır.

Hafta içi 07.00/19.00 ve Cumartesi günü sabah 08.00/17.00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Bunun dışında ayrıca Okullar müstakil bahçe içinde geniş bir iç mekâna sahip 2 katlı güzel binalardır.

AMACI

Farklı kişilik, ilgi, yetenek ve öğrenim özelliklerine sahip çocuklar için, öğrenmeye istekli, yaratıcı, sorgulayan ve araştıran beyinler yaratmaktır.

HEDEFLER

Vizyon; dünyada uygulanan kabul görmüş, okul öncesi eğitim programlarını uygulayarak, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda yaratıcı, sorgulayan, değerlendiren, araştıran, paylaşan bireyler yetiştirmek , okul öncesi eğitimi toplumun tüm kesimlerinde yaygınlaştırmak ve projeler üretmektir.

YAŞ GRUPLARI

Çocukların gelişimi yönünden, küçük yaşlarda her yılın onlarda önemli farklar yarattığının bilincinde olan okulda, her yaşın sınıfı ayrıdır. Ve çocuklar yaş guruplarına uygun eğitim almaktadırlar.