V3 Fitness
Telefon

0 212 363 04 80

Sektör

Spor Salonları

Web Sitesi

http://v3fitness.com.tr/

Email

info@v3fitness.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Istanbul Cad. Selanik Blv. No: 19 Kemerburgaz Istanbul/Turkey

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

V3 Fitness

 

Kemerburgaz'daki spor salonları

Eyüp - Kemerburgaz'daki spor salonları

 

Farklı mimarı konsepti üyelerin ihtiyaçlarına uygun Functional Training, Crossfit ve Martial Art’lar konusunda (Muay Thai, Kick Boxing) Türkiye nin en iddialı ekibi ile fark yaratan V3, Şubat 2012 tarihinde hizmete girdiğinden beri spor sevenleri gözdesi olmaya devam ediyor.

 

Profesyonel yönlendirmeler dışında her türlü ihtiyaca yönelik antrenman programları V3’te mevcuttur. İster kilo vermek isteyen bir ev hanımı veya çok kısa vakti olan bir iş adamı için programlar hazırlanabilir. Herkesin ilgilendiği spor branşına göre (tenis, golf, basket ball vs…) kişiye özel antrenman şekilleri hazırlanabilir. Bu programlar bire bir veya grup egzersizleri halinde uygulanabilmektedir.

 

Kadınlar ve erkekler için Yoga, Pilates, Boot Camp, Kick Boxing gibi hızlı programlar sunan V3 fit ne sağlıklı bir yaşam tarzı size sunuyor. Üstelik spordan sonra hem kaslarınızı hem ruhunuzu dinlendirmeniz için birkaç masaj seçeneği sunan Spa’mızda hizmetinizdedir.

 

V3’te üyelerin fiziksel ve ruhsal durumları dikkate alınarak sunulan “Functional Training” antrenmanlarında vücudun, ani hızlanma ve ani yavaşlama gibi günlük hayattaki hareketleri en doğru ve en uygun şekilde performe edebiliyor.  “Functional Training” antrenmanları genel vücut antrenmanıdır. Yaptığınız sporda daha iyi olmanızı veya  normal yaşantınızda daha kuvvetli, daha sağlıklı olmanızı sağlarken, vücudunuzu da güzelleştirir. Eğer bir atletseniz, fonksiyonel antrenman sizi kendi işinizde daha iyi yapar. İtme, çekme, atlama, koşma, zıplama, fırlatma gibi becerilerinizi sakatlık riski oluşturmadan geliştirir.