Timya Otel
Telefon

+90 216 550 90 03

Sektör

Otel/Hotel

Web Sitesi

http://www.kadikoyotel.net/

Email

info@timyahotel.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Rıhtım Caddesi, Kırmızı Kuşak Sokak, No:3 Kadıköy / İSTANBUL PK:34714

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Timya Otel

 

 

Kadıköy deki Otel Hoteller

İstanbul Kadıköy deki Otel Hoteller

 

Kadıköy otel sektöründe 2011 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren Timya Otel, müşteri memnuniyetini, mükemmeliyetçi üslubu ile en üst düzeye taşımayı başarmıştır. Güler yüzlü hizmeti, konforlu odaları, şık ve çağdaş görünümdeki restore edilmiş binası, ışıklandırma sistemleri, İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası ile buluşarak, Kadıköy otel piyasasında kendisine benzersiz bir yer edinmiştir.

Ağırlayacağı müşterilerinin isteklerini gözeterek, 5 çeşit oda seçeneği hazırlayan Timya Otel, odalarında konforu yakalayabilmek adına her ayrıntıyı düşünmüştür. Tek yataklı 1 kişilik odaları, 2 ayrı yataklı 2 kişilik odaları, 3 ayrı yataklı 3 kişilik odaları, 2 kişilik 1 adet geniş çift kişilik yatağın bulunduğu odaları ve son olarak lüksün tadına varacağınız süit geniş, çift kişilik yataklı, jakuzili odaları mevcuttur. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak adına odalarda her ayrıntı düşünülmüş, jakuzili odaları ile misafirlerinin tatillerini keyifli bir hale dönüştürmelerini sağlamayı amaçlamıştır.

Konum itibari ile Kadıköy Merkez’de bulunan otelimiz, Kadıköy Çarşı’ya, Kadıköy Metro İstasyonu’na, Haydarpaşa Tren Garı’na 5’er dakika uzaklıktadır. Havalimanından konaklamaya gelecek misafirlerimiz için, Sabiha Gökçen Hava Limanı’na 25 dakika, Atatürk Hava Limanı’na 45 dakika uzaklıktadır. Turistik amaçlı İstanbul’a gelen müşterilerimiz için, Avrupa Yakası’ndaki turistik alanlara ( Sultan Ahmet Cami, Pierre Loti, Ayasofya Müzesi, Yere Batan Sarnıcı, Topkapı Sarayı gibi ) ulaşım otelimizden çıktığınızda, deniz ulaşımı ile yalnızca 20 dakikadır. Kadıköy otelleri arasında merkezi bir yere sahip olan Timya Otel, müşterilerinin sağlık problemlerini de düşünerek hastane ulaşımlarını da hesaplamıştır. Haydarpaşa Numune Hastanesi, Siyami Ersek Kalp Hastanesi, Gata Askeri Hastanesi 7’şer dakika, Marmara Araştırma Hastanesi, Polis Hastanesi, Göztepe SSK Hastanesi’ne 10’ar dakika ve en uzak hastane olan Dünya Göz Hastanesi de yalnızca 15 dakika uzaklıktadır.