Sultanahmet Hotel Angel´s
Telefon

+90(212)638 19 96

Sektör

Butik Oteller

Web Sitesi

http://www.hotelangelshome.com/

Email

info@hotelangelshome.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Amiral Tafdil Sk. No:26 Sultanahmet - Istanbul/TURKIYE

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Angels Home Hotel Butik Otel

 

Sultanahmet teki Butik Oteller

Fatih Sultanahmet teki Butik Oteller

 

20.yy başlarında Amiral Tafdil Bey ve otele  ismini veren Melek ( Angel ) Hanım tarafından ev olarak inşa edilmiştir. Otelimizin bulunduğu sokak da Amiral Tafdil Bey'in ismiyle anılmaktadır.

Angel's Home Hotel orjinal görüntüsü korunarak restore edildikten sonra 2003 yılının ekim ayında butik otel olarak kapılarını misafirlerimizin hizmetine açmıştır. Kuruluşundan bu yana Duyar Ailesi tarafından işletilmektedir. 

Otelimizin kapısından dışarı adımınızı attığınız andan itibaren Bizans ve Osmanlı kültürlerini hissetmeye başlayacaksınız. Sultanahmet Cami, Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Kapalı Çarşı ve daha bir çok Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarının miraslarına sadece yürüme mesafesinde bulunan otelimiz tarihi yarımadanın ve İstanbul'un eşsiz keyfini yaşamanız için mükemmel bir noktada konumlanmıştır.

Angel's Home Hotel 2005 yılında '' Expedia Best Partner '' ve 2008 yılında '' Expedia Insider Select Award '' ödüllerine layık görülerek, Expedia tarafından dünyanın en iyi otelleri arasında en iyi %1 lik dilimde yer almıştır.

Angel's Home Hotel misafirlerinin değerlendirmeleri doğrultusunda 2012 ve 2013 yıllarında üst üste iki kez '' Tripadvisor Mükemmeliyet Ödülü'' sahibi olmuştur.

Angel's Home Hotel misafirlerinin değerlendirmeleri doğrultusunda 2013 yılında '' Zoover Tavsiye Ödülü '' sahibi olmuştur.