Sports International Ataköy
Telefon

0212 559 33 33

Sektör

Spor Salonları

Web Sitesi

http://www.sportsinternational.com.tr/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Ataköy Marina Sahil Yolu 34710 Ataköy

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Sports International Ataköy

 

Ataköy'deki spor salonları

Bakırköy - Ataköy'deki spor salonları

 

İstanbul’un seçkin semtlerinden bir tanesi olan Ataköy marinasının içerisinde hizmet vermekte olan Sports International Ataköy, hayran kalacağınız doğada sizleri sportif faaliyetlerle ve sağlık dolu bir yaşamla buluşturuyor:37 adet teknolojik Circuit, 55 adet Cardio, 31 adet Advance makinesi ile doyasıya spor yapmanın heyecan verici keyfini siz değerli üyelerine yaşatmaktadır.

 

12000 metre karelik açık alana sahip olan tesis 3.700 metre karelik kapalı alana ve suyun keyfini yüzerek çıkaracağınız ve eğlenceye doyacağınız tertemiz sularında güvenle yüzme sporunu gerçekleştirme imkanı bulacağınız açık ve kapalı yüzme havuzları bulunmaktadır.

 

Sevimli minikler için 1 adet çocuk yüzme havuzu mevcuttur. Aletli pilates stüdyosu, alatli jimnastik alanı, Training stüdyosu sporu ne keyifli aktivitelere dönüştüren bir atmosferi barındırmaktadır. Savunma sporu, Kinesis, Reformer, Gravity aktivitelerini gerçekleştirebileceğiniz mükemmel bir atmosfere zengin hizmet ağına ve birbirinden  renkli spor aktivitelerine ev sahipliği yapan kulüpte hem  sağlıklı yaşamın tadını çıkaracak, hem sosyalleşecek hem de hareketli ve eğlenceli ortamlarda bulunmanın ayrıcalığını keşfedeceksiniz.Sertifikalı hocalar eşliğinde bilinçli bir şekilde spor yaparak hedeflerinize ulaşacaksınız. Buhar odası, Squash, çocuk bakım bölümü, ücretsiz olarak araçlarınızı park edeceğiniz oto park gibi çok çeşitli birimleri, hizmet olanaklarını ve üniteleri bünyesinde barındırmaktadır.