Rumeli Özel Kız Öğrenci Yurdu
Telefon

+90 212 556 26 34

Sektör

Özel Kız Öğrenci Yurtları

Web Sitesi

http://www.rumelikizyurdu.com

Email

info@rumelikizyurdu.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İzettin çalışlar caddesi Bahçelievler mah. Celal Nuri sokak No:6 (Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Yanı) Bahçelievler/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Rumeli Özel Kız Öğrenci Yurdu

 

Bahçelievler'deki özel kız öğrenci yurtları

Bahçelievler Merkez'deki özel kız öğrenci yurtları

 

Kaliteli, temizlik, konfor ve güvenden ödün vermeyen, üniversite öğrencilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla Haziran 2012'de hizmete giren Rumeli Kız Yurdu; İstanbul'un en nezih semtlerinden biri olan Bahçelievler'de, Marmara Üniversitesi yürüyüş mesafesi  ve Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin yanı başındadır.

 

Asıl hedefimiz; aydınlık ve tam donanımlı odalarımızda, çağdaş ve güvenilir personelimizle 12 ay 24 saat hizmetinizde olmaktadır.

 

-Teknik Üniversite'den alınan deprem raporu, Kamera Sistemi, Wi-fi internet sistemi, Otopark, Yangın alarmı, Yangın merdiveni, Paratoner, Acil aydınlatma, Yaz aylarında kullanılabilecek bahçesi. Açık büfe Kahvaltı,Oda temizliği,Kablosuz internet,Dinlenme Salonu, Etüt Salonu, Revir, Bilgisayar Odası, 24 saat sıcak su, Sorunsuz ısınma, Her Odada Telefon Kablolu Yayın, Buzdolabı TV, Çalışma Masası

 

Yurt içi ve yurt dışından gelen öğrenci kardeşlerimize ''istanbul'' tanıtımı,Santranç,tavla, yüzme turnuvalarımız, Boğaz ve Tekne Turlarımız, Ayda 1 yapılan mangal partilerimiz, Tiyatro ve Sinema günleri, Yurdumuzda barınan öğrencilerimizin yurt dışı eğitimlerine'yardımcı olma.