Rumeli Deri
Telefon

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

http://rumelideri.com/

Email

rumelideri@rumelideri.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Keresteciler Sitesi Çam Sokak No: 16/1 Merter - İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Rumeli Deri

 

Merter deki Dericiler

Güngören Merter deki Dericiler

 

İnsanlık tarihinin başladığı noktadan beri hayatlarında olan deri ve deri üretimi sektörüne üç kuşak hizmet eden aile, bu meziyetini 1976 yılında Türkiye‘de dericilik sektörüne hizmet vermeye devam etmiştir.

Türk dericiliğinin en önde gelen kuruluşlarından bir olması yanında, sahip olduğu kalifiye personel, modern teknoloji ve kaliteden taviz vermeyen anlayışı ile ayakkabılık ve ayrıca kürk süet mamül deri, süet ve napato deri müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir.

Geniş ürün yelpazesi yanında dünya moda trendleri doğrultusunda ürünlerini sürekli yenilemekte olan Şirketimiz dünya standartlarında üretim yapmaya devam edecektir.

Sorumluluk addettiği Türk ekonomisine katkı sağlama bilinciyle istihdamı arttırma çabaları içinde olmakla birlikte, birçok ülkeye yaptığımız kaliteli ürün ihracatı ile Türk Malı imajına olumlu katkılar sağlamaktalar.

Sürekli gelişmekte, çağın şartlarına adapte olan kurumsal yapısını tamamlayan RUMELİ DERİ ve KONF. SAN. TİC. A.Ş. dericilik sektörünün duayenleri arasında yerini alma ve Türk dericiliğinin yüz akı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.