Rönesans Anaokulu
Telefon

0212 873 66 00

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.ronesansanaokulu.com/

Email

info@ronesansanaokulu.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Atatürk mah. Turgut Özal bulvarı tezcan sok. no:8 Beykent / Büyükçekmece / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Rönesans Anaokulu

 

Beykent teki Kreşler ve Anaokulları

 

Beykent Büyükçekmece’de Turgut Özal Bulvarı’nda önce ve önemle "okul öncesi eğitim" yaklaşımı ile eğitime başlayan Rönesans Anaokulu’nda, Fen ağırlık müfredatıyla tam gün İngilizce eğitimi verilmektedir.

 
Okulumuzun amacı Atatürk ilke ve devrimleri ışığında 21. yüzyıl  eğitim düzeyine erişirken  çağdaş dünyaya ayak uydurabilen ,yeniliklere açık, yaşadığı çevre ile bütünleşen ve bulunduğu çevrenin örnek  ve önder bir hale gelmesine katkıda bulunan bir kurum olmaktır. 
 
Atatürk İlke ve Devrimlerinden ödün vermeyen eğitim sistemimizle araştırmacı,üretken,yenilikçi ,çevreye ve değerlerimize saygılı , kendine güvenen bireyleri önlerindeki eğitim yıllarına hazırlamaktır.
 
Okulumuz 2012-2013 eğitim öğretim yılına başlarken öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarına hitap eden, geliştiren bir eğitim sunmayı amaçlamaktadır.
 
Onlarda var olan kişisel farklılıkları da göz önünde bulundurarak yeni kazanımlarla öğrencilerimizin bütün gelişim alanlarındaki davranışlarını daha üst seviyeye çıkartmayı, çeşitlendirmeyi, geliştirmeyi, zenginleştirmeyi hedeflemekteyiz.
 
Ayrıca amaçladığımız bu çağdaş eğitimi çoklu zeka kuralımızla bağdaşlı sanatı vererek, öğrencilerimizi gelecekteki eğitim yıllarına hazırlamak öncelikli hedefimizdir.