Rebul Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.
Telefon

0212 229 97 90

Sektör

Kozmetik Sanayi

Web Sitesi

http://www.rebul.com

Email

info@rebul.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

ÜST DENİZBANK SİTESİ SOKAK ARASI NO.34 EMİRGAN ÜSTÜ REŞİTPAŞA-SARIYER/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Rebul Kozmetik San. ve Tic. A.Ş.

 

Reşitpaşa daki Kozmetik Sanayiler

Sarıyer Reşitpaşa daki Kozmetik Sanayiler

 

Kalitenin değişilmez bir değer olduğunu kurulduğu günden bu yana benimseyen Rebul Kozmetik , bünyesinde bulundurduğu tecrübeli kadrosu ile 2006 yılı Aralık ayı itibarı ile yeni kurduğu 2650 m2 lik kapalı, 3000 m2 lik açık alana sahip fabrikasında parfüm, kolonya ve türevlerinin imalatını yapmaktadır.

Hacimlerine göre 20 ml ile 5 lt ye kadar ürün doldurma kapasitesine sahip olan Rebul Kozmetik'in sürekli eğitim altında olan AR -GE departmanı, konusunda her türlü deneyi yapma imkanına sahiptir. İmalat, kalite kontrol, iş ve işçi güvenliği GMP uygulamalarına göre geliştirilmiştir. AR-GE departmanı, pazarlama ile beraber  yeni ürünlere ait çalışmalarında  en etkili ve hedefe en kısa zamanda ulaşacak şekilde organize olur. AR-GE departmanının başlıca çalışma prensibi, yıllarca yarattığı kaliteden ödün vermeksizin, Rebul’nın rekabet gücünü artıracak, tüketicilerin beğenisini kazanan ürünler geliştirmekir.

Fabrikada sekiz ayrı hattan farklı ürün üretilip, ambalajlandıktan sonra kalite kontrolü yapılıp, lojistik deposunda stoklamaya uygun altyapı organize edilmiştir. Rebul Kozmetik üretim kadrosunda, kozmetik konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir.

Fabrika bünyesinde, fabrika müdürü, imalat ve AR-GE kimya mühendisi, satınalma sorumlusu, hammadde ve ambalaj malzemesi kabul sorumlusu, hammadde - ambalaj malzemesi depo sorumlusu, lojistik sorumlusu bulunmaktadır.