Ramada Istanbul Taksim
Telefon

0-212-238 54 60

Sektör

4 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.hotelprince.com/

Email

info@ramadaistanbultaksim.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Receppaşa Cad. No. 15 34437 Beyoğlu - İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Ramada İstanbul Taksim 4 yıldızlı otel

 

Taksim'deki 4 yıldızlı oteller

İstanbul Taksim'deki 4 yıldızlı oteller

 

Kısa süre önce yenilenen Ramada Istanbul Taksim hem iş hem de turizm amaçlı misafirler için benzersiz bir konaklama fırsatı sunan dört yıldızlı lüks bir oteldir.

 

İstanbul'un kalbinde yer alan Ramada Istanbul Taksim şehir merkezine hızlı ve kolay ulaşım sağlamanın yanı sıra Sultanahmet Camii, Taksim Meydanı ve Pera Müzesi gibi şehrin gözde yerlerine de hemen ulaşılacak mesafede yer almaktadır.

 

İster iş seyahatinde ister turistik bir gezide ya da kısa bir hafta sonu kaçamağında olun, Ramada Istanbul Taksim'de yüksek beklentilerinizi bilmenin verdiği farkındalıkla misafir memnuniyetini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Modern, konforlu ve her ayrıntı düşünülerek döşenmiş olan odalarına ek olarak, İstanbul'daki bu konaklama deneyimi benzersiz Türk hamamları, tamamen kapalı bir yüzme havuzu, ıslak ve kuru saunalar, fitness salonu ve masaj gibi sağlık kulübü hizmetlerini de ayağınıza getiriyor.

 

İstanbul'da profesyonel amaçlarınıza hizmet edecek bir otel arayışındaysanız, aradığınız adres Ramada Istanbul Taksim. Tam donanımlı bir konferans salonunun yanı sıra, iş toplantıları, konferanslar, partiler ve resepsiyonlar için ideal 4 ayrı toplantı alanı ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.