Prysmian Kablo
Telefon

0212 393 77 00

Sektör

Elektrik ve Elektronik San.

Web Sitesi

http://www.prysmian.com.tr

Email

tpks@prysmiangroup.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Haktan İş Merkezi No:39 K:2 34427 Setüstü Kabataş - İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

pryPrysmian Kablo Elektrik ve Elektronik Sanayi

 

Kabataş taki Elektrik ve Elektronik Sanayiler

Beşiktaş Kabataş taki Elektrik ve Elektronik Sanayiler

 

Prysmian Grubu, 2010 yılında 7 milyar Euro (2010 Prysmian/Draka) satış geliri ile yüksek teknoloji ürünü enerji ve haberleşme kabloları ve sistemleri dalında dünya çapında lider bir firmadır.

Yüksek katma değerlerle pazarda güçlü bir yere sahip olan Grup, çeşitli uygulamalara yönelik enerji ve haberleşme kablolarından oluşan geniş bir ürün yelpazesinin araştırma, geliştirme, tasarım, üretim, tedarik ve tesisatını yapabilecek tecrübe ve teknolojiye sahiptir.
Müşteriye özel ürün üretimi ve teslimatı konusunda sektörün önemli isimlerinden biri olan Prysmian'ın en belirgin özellikleri arasında Araştirma&Geliştirme'ye verilen önem (3.000’den fazla patent); ürün ve üretimde yeniliklere açıklık ve gelişmiş patentli teknolojilerin kullanımı bulunmaktadır.

Dünyada Prysmian
 
Destek Servisleri
Prysmian, müşteri memnuniyeti politikası doğrultusunda, bakımı sağlamak ve acil durumları önlemek, olası arızalardan kaçınmak ve hasarlı ve kusurlu bölümlerin anında onarımı amacıyla, döşenmiş kablo ve sistemlerinin periyodik kontrolleri gibi destek servislerini geliştirme konularında çalışmalarını yürütmektedir.

Hizmet Kalitesi
Prysmian, lojistik ve dağıtım servislerindeki iyileştirmelerde sürekliliği sağlamayı hedeflemektedir. Zamanında ve güvenilir sevkiyatın yanı sıra ürün mevcudiyeti, Prysmian'ın başarısının bir parçası, müşteri memnuniyetinin önemli bir unsurudur. Prysmian, servislerini verimlilik, esneklik, güvenilirlik ve hız konularında geliştirmek için çaba göstermektedir. Stratejisi doğrultusunda, Prysmian, her sene müşteri memnuniyeti konusunda başarılı olan üretim tesislerini ödüllendirmektedir. Şirketimiz ayrıca, sürekli, müşteri memnuniyetini arttırmak için çalışmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda başlatılan "Tedarik Zinciri Ortakliği" projesi aracılığıyla, müşterileriyle tedarik zinciri konusunda bir ortaklık ilişkisi kurmaktadır. Bu proje, entegre talep yönetiminden ters lojistiğe kadar birçok olguyu içermekte, bunların yanında da ambalajlamaya gösterilen büyük ilgi sayesinde, çevreyi de korumayı amaçlamaktadır.  

Araştırma&Geliştirme
Prysmian, AR-GE faaliyetlerini şirketin büyümesinin temel bir gereği olarak algılamaktadır. Sahip olunan çok sayıda patent ve devam eden yatırımlar, Prysmian’ın bu alandaki sorumluluğunun ve başarısının bir göstergesidir.
Ürünlerin kalitesi ve güvenilirliğinin yanı sıra, malzeme ve üretim süreçlerinde maliyetlerin azaltilması; Prysmian’in devam eden AR-GE yatırımlarının önemli hedefleri arasındadır.

Global bir firma olmak Prysmian’i müşterileri ile yakınlaştırıyor
Enerji Kablo ve Sistemleri (elektrik iletimi ve dağıtımı için deniz ve kara kabloları) ve Haberleşme Kablo ve Sistemleri (Telekomünikasyon ve veri iletişimi için optik fiber; fiber optik ve bakır kablolar ve bağlantı sistemleri) olarak iki alanda faaliyet gösteren Prysmian Grubu’nun, 50 ülkede şubeleri, 98 fabrikası, Avrupa ile Kuzey ve Güney Amerika’da 22 AR-GE Merkezi ve 22.000 çalışanı bulunmaktadır. Prysmian’ın yaygın ve çeşitli coğrafyalarda bulunan üretim tesisleri, değişik pazar ve müşteri ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verebilmesini sağlamaktadır.

Giulio Verne
Prysmian, “Giulio Verne” gibi dünyanın en büyük kablo serme kapasitesine sahip gemilerinden birine sahip olduğu için gurur duymaktadır.
“Giulio Verne” gemisi dünyanın en gelişmiş ve en yüksek teknoloji ile donatilmış kablo gemilerinden biridir. Zorlu deniz ve hava koşullarında bile, üstün teknoloji ürünü denizaltı enerji kablolarını serebilme özelliğine sahip “Giulio Verne”, Prysmian için gerçek bir stratejik kuvvettir.