Polka Country Hotel
Telefon

0216 432 32 20

Sektör

Butik Oteller

Web Sitesi

http://www.polkahotel.com/

Email

info@polkahotel.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Cumhuriyet Yolu No:20 Polonezköy-BEYKOZ/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Polka Country Hotel Butik Otel

 

Polenezköy deki Butik Oteller

Beykoz Polenezköy deki Butik Oteller

 

 

20. yüzyılın başlarında Polonezköy’de inşa edilen ve eski bir pansiyon yapısına sahip olan Polka Country Hotel, Polka Turizm Otelcilik Ltd. Şti. tarafından tüm karakteristik özellikleri korunarak restore edilmiş ve Polonezköy’e ayrı bir renk katmıştır.

Ağırlıklı olarak kestane ağacı kullanılarak inşa edilmiş olan otelin her biri özel banyolu 15 odası mevcuttur. Bazı odaları klimalıdır. Mobilyalar ve diğer elemanlar kestane ağacı kullanılarak, binanın karakteristik özelliklerine uygun tarzda üretilmiştir. Otelin bahçesindeki samanlığın kestane ağacından yapılmış kirişleri korunarak Lobi ve Café Bar olarak yeniden düzenlenmiştir.

Polka Country Hotel, şehrin gürültüsünden kaçmak ve doğayla baş başa olmak isteyenler için piknik, yürüyüş ve bisiklet turları imkânı sağlamaktadır. Ayrıca otelin kütüphanesinden faydalanmak, satranç ya da tavla oynamak da mümkündür. Otelin köy kahvaltısı hakiki bir köy kahvaltısı olup iki çeşit peynir, hakiki bal, ev yapımı bahçe reçelleri, her türlü omlet çeşitleri, organik domates, salatalık ve özel polka pohçası ile limitsiz cay ve kahveyi ihtiva etmektedir.

Otelde 20 kişiye kadar toplantı imkânı mevcut olup, wireless internette mevcuttur.