Planet Life Style Club Kuruçeşme
Telefon

0212 257 26 06

Sektör

Spor Salonları

Web Sitesi

http://www.planetlife.com.tr/

Email

info@planetlife.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Muallim Naci Cad. No:64/1 Kuruçeşme-İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Planet Life Style Club Kuruçeşme

 

Kuruçeşme'deki spor salonları

Beşiktaş - Kuruçeşme'deki spor salonları

 

Nefesleri kesen boğaz manzarasına hakim butik bir spor merkezi olan Planet Life Style Club, çok kaliteli ve dinlendirici bir atmosferde spor yapmanın yanı sıra keyifli vakit geçireceğiniz ve formda kalacağınız hizmetleriyle sizlere kapılarını sonuna dek açıyor. İşinde uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen ölçümler sonrasında size özel olarak hazırlanan, düzenli bir şekilde takip edilip sonuçlarına göre düzenlenen egzersiz programları ile hizmet vermektedir.

 

Spor yaparken sıkılmadan vakit geçirmenin zevkini yaşayacağınız Cardio makinelerinde Tv kanallarında dilediğiniz programı takip ederek zamanın tadını çıkarabilirsiniz.Spinning,iç dünyanıza yolculuğa çıkacağınız Yoga, kendinizi savunmanın en güzel yolunu öğreneceğiniz Aikido ve Pilates Matwork gibi gurup derslerine katılabileceğiniz tesiste  Personal Training, Pilates, Gyrotonic, Bedensel ve zihinsel egzersiz yöntemi olan Kinesis gibi sportif faaliyetler mevcuttur. Spor sonrası yorgunluk atmak ve rahatlamak için faydalanabileceğiniz Masaj, Buhar odası, Sauna ve solaryum gibi hizmetler verilmektedir. Tesiste 200 adet şifreli dolabın bulunduğu soyunma odaları ile eşyalarınızın güvenliği sağlanmaktadır.

 

Tesis bünyesinde toplam 12 adet duş bulunmaktadır. Dinlenirken rahatlayacağınız 2 adet dinlenme odası, 2 sauna ve 2 buhar odası bulunuyor. Sporun en kaliteli adresleri arasında yer alan tesiste spor yapmanın keyfini hissedeceksiniz.