Pırıltı Çocuk Anaokulu
Telefon

(0216) 384 57 02

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.pirilti-anaokulu.com/giris.asp

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Mediha Turhan Tansel Sok. No: 8/8 34740 Suadiye - Istanbu

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 
 
 

Kadıköy Suadiye deki Kreşler ve Anaokulları

 

1.Günluk eğitim programı: 
* Sohbet saati : Evlere gönderilen aylik programda yer alan yeni bilgilerin ve kavramlarin kazandirilmasi, algisal, bilissel ve sözel yeteneklerin gelistirilmesi, ögrencilerin okul disindaki yasantilarini yasitlariyla paylasip iletisim kurmalari amaciyla yapilir. 
* Etkinlik saati : Ögrencilerin;yaraticiligi harekete geçirecek, ince kas gelisimini ve göz-el koordinasyonunu saglayacak(yogurma malzemesi, makas-kâgit-tutkal-boya..gibi)her türlü malzemeyi ya da araci kullanarak masa basinda çalistigi zaman dilimidir. 
* Serbest oyun : Oyun yoluyla paylasmanin, kurallarin, sira beklemenin ve sorumluluk almanin ögrenildigi, yani sosyal gelismenin saglandigi saatleri içerir. 
* Masal dinleme saati: Hareketli bir etkinligin ardindan yapilan sakinlestirici ve hayal gücünü harekete geçirici zaman dilimidir. 
* Ana dili etkinlikleri: Sözel anlama ve ifade etme yetisini gelistirir. 
* İlk okula hazırlık çalışmaları : Çizgi çalismalari, sayilarla yapilan çalismalar, okula hazirlikli olusu saglayici ya da destekleyici etkinlikleri içerir. 
* Bilgisayarla çalişma: Ögrenilen kavramlar bilgisayarda tekrarlanir ve egitime yardimci olacak eglenceli oyunlar oynanir. 
*Dans jimlastik oyunları : Kaba kaslarin gelisimi, esgüdümlü çalisabilmesi, çocugun kendi bedenini tanimasi ve dogru sekilde kullanabilmesi, estetik duyunun gelismesi amaciyla yapilir.