Pelleteks Suni Deri
Telefon

0 212 494 50 40

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Ataturk Mah., I.E.T.T. Garajı Yanı S.S. Marmara San. Sitesi, Fuar Teshir Binası, K.2 Ikitelli-K.Cekmece 34306 Istanbul, TURKIYE

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Pelleteks Suni Deri

 

İkitelli deki Dericiler

Küçükçekmece İkitelli deki Dericiler

 

Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. suni deri fabrikası 20 dönüm arazi üzerinde 10.000 m2 kapalı alanda üretim ve satış faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket 2003 yılında toptan-perakende alım-satım ticareti üzerine kurulmuştur. 2011 yılı itibariyle ilk üretim tesisini faaliyete geçirerek, Türkiye’de sektöründeki diğer üreticiler arasında yerini almıştır.

Fabrika yeni nesil döşemelik, ayakkabılık, çantalık, giyimlik, kemerlik, ajandalık suni deri üretimini tecrübeli ve güçlü kadrosuyla yapmakta ve müşterilere hizmeti gaye edinerek büyük bir titizlikle pazara sunmaktadır. Kalite ve regule üretim ve zamanında teslimat başlıca prensiplerden olup, bunu da başarıyla gerçekleştirdiği müşterileri tarafından da tasdik edilmektedir. Hammadde üreticileri ve tedarikçileri genel üretimlerinde ve bünyelerinde Avrupa, ISO ve TSE standartlarını baz almaktadırlar.

İstanbul’da bulunan merkez ofisi üzerinden de zengin çeşitlere sahip ürünleri yurtiçine toptan-perakende ve yurtdışına ihracat satış pazarlama ve de yurtdışından ithalat faaliyetlerini yürütmekte olup, yurtdışında işbirliği yaptığı pek çok firma bulunmaktadır. Farklı çeşitlerde suni deri ürünleri ihracat yaptığı ülkeler şöyledir; Ağırlıkla Rusya Federasyonu, Ukrayna, Beyaz Rusya, Moldova, Kazakistan olmak üzere B.D.T. ülkeleri, Balkan ülkeleri bunlar sırayla Arnavutluk, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, İtalya, Macaristan, Makedonya, Moldova, Romanya, Sırbistan, Slovenya, Yunanistan, Kosova, diğer Avrupa ülkeleri yani Portekiz, İspanya, Almanya, Hollanda, Polonya, İsveç, Litvanya, Estonya, Ortadoğu ülkeleri yani İsrail, Lübnan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Kuzey Afrika ülkeleri yani Tunus, Cezayir. Yakın zamanda ihracat yapacağı ve yapmayı hedeflediği yeni ülkeler ve pazarlar da mevcuttur.