Pelican Mall
Telefon

0212 509 98 00

Sektör

AVM'ler

Web Sitesi

http://www.pelicanmall.com.tr

Email

info@pelicanmall.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Üniversite Mahallesi Selvi Sok. No:25 E5 üzeri Avcılar / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Pelican Mall Alışveriş Merkezi

 

Üniversite'deki avmler

Avcılar - Üniversite'deki avmler

 

Aradığınız herşey benzersiz mimariyle yolunuzun üzerinde...

Avcılar ve çevre bölgelerde yaşayanlara bambaşka bir dünya sunabilmek, A dan Z ye tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek amacıyla projelendirilen alışveriş ve yaşam merkezi, dünya ve Türkiye'nin seçkin markalarını ziyaretçileriyle buluşturuyor.

 

Pelican Mall, içinde dünya ve Türkiye’nin seçkin markalarını barındırmanın yanı sıra gün ışığından yüksek derecede faydalanılabilen atriumu, özel peyzaj çalışmaları, süs havuzları, eğlence ünitelerinin yanı sıra teraslı cafeleri ile alışveriş merkezlerinde yaşam öğesini de ön plana çıkartıyor.

 

Çelik konstrüksiyon ağırlıklı yapıdan oluşan Pelican Mall’ de 4 katta ortalama 100 mağaza ziyaretçilere hizmet veriyor. 4.000 m2 de yer alan Carrefour hipermarket, 9 salondan oluşan SinemaPink, Darty teknoloji marketi, Lazer Paintball, Buz Pisti, Bowling ve çocuk oyun alanları ile de tartışmasız bir çekim gücü oluşturuyor.

 

Birçok şık binanın mimarisinde de imzası bulunan ve bir çok ödül almış olan Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Pelican Mall’ e, geniş bir atrium ve skylightlarla gün boyu güneş ışığından faydalanarak ziyaretçilere ferah bir ortam yaratılmıştır. Havuz ve bitkilerin yer aldığı iç mimari ile de bu ferah ortam şık bir hale getirilmiştir. Binanın dış cephesinde bulunan ve bir benzeri daha olmayan e-box yapıya orijinallik katmaktadır.