Park Mandalin
Telefon

0216 721 82 05

Sektör

Butik Oteller

Web Sitesi

http://www.parkmandalin.com/

Email

info@parkmandalin.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Yakuplu Cad. No: 224 Ağva Şile İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Park Mandalin Butik Otel

 
 

 

Ağva’da dere kenarında yaşam bir başkadır. Park Mandalin Ailesi, bu ayrıcalıklı tatilinizden daha çok keyif almanız için, güler yüzü ve doğal atmosferi ile dört mevsim boyunca size evinizdeki sıcaklığı ve konforu vaat ediyor.

Sıcak bir karşılama sonrası, sizin için zevkle dekore edilmiş, her biri birbirinden farklı odalarımızdan birine yerleştikten sonra sıra dere kenarındaki keyifli yaşamı keşfetmeye geliyor.

Doğa ile iç içe bir yaşam sunan Park Mandalin’de, şehir hayatının stresinden uzaklaşıp ruhunuzu dinlendirmek için birçok seçenek bulunuyor. Ağva’nın muhteşem doğasını keşfetmek üzere yaptığınız yürüyüş veya bisiklet turu sonrasında, hamağınıza uzanarak gezintinizin verdiği tatlı yorgunluğu ufak bir şekerleme ile üzerinizden atabilirsiniz. Dilerseniz kahvaltı sonrasında gazetelerinizi, kitaplarınızı çam ağaçları ya da mandalina ağaçları gölgesinde minderlere yayılarak okuyabilirsiniz.

Yaz aylarında, gün boyu iskelede güneşlenerek tembellik yapabilir, akşamüstü dere kenarında bulunan masalarımızda içkinizi yudumlayarak gün batımını izleyebilirsiniz. Kış aylarında ise, sıcak çikolata veya bir bardak şarap eşliğinde, şömine önünde sıcacık kış bahçesinde sevdiklerinizle keyif dolu saatler geçirmeniz mümkün. Derenin sakinliğinde huzur bulmak isterseniz, dört mevsimin vazgeçilmezi olan dere gezintileri yapabilirsiniz.