Özel Zila Anaokulu
Telefon

+90 212 679 0048

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.happykid-z.com/

Email

info@happykid-z.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Veliefendi Mahallesi Hakşinaz Sok. No : 3 Zeytinburnu - İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Happy Kidz Özel Zila Anaokulu

 

Veliefendi deki Kreşler ve AnaOkulları

İstanbul Veliefendi deki Kreşler ve AnaOkulları

 

Zeytinburnu'nda 2011-2012 yıllarında eğitim hayatına başlamıştır. Kurulduğu yıldan beri alanında en iyiyi amaçlayan ve çocuğa görelik ilkesini benimseyen okulumuz, her çocuğu ayrı ayrı çok özel ve çok değerli olduğu bilinciyle çalışmaktadır. Okulumuzun en temel amacı; Çocukların sevgi dolu güvenli bir ortamda, sosyal grup içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, kendisine ve çevresine duyarlı, özgüvenli, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmasını sağlamaktır.

Eğitim programımızda Milli Eğitim Bakanlığı’nın programının yanı sıra Fen ve Matematik, Farklı Düşünme Etkinlikleri, Proje Tabanlı Öğretim Uygulamaları ve Aktif Öğrenme eğitim yöntemleri uygulanmaktadır. Uyguladığımız karma eğitim modeli doğrultusunda yaptığımız Anadili etkinlikleri, Fen-doğa etkinlikleri, Oyun etkinlikleri ve Okuma yazma hazırlık çalışmalarının yanı sıra, yaratıcı drama, orff öğretisi temeline dayalı müzik etkinlikleri, yoga, drama, bale eğitimi rotasyon ile yapılarak öğrencinin bütünsel gelişimi desteklenirken yetenek ve becerileri de keşfedilmekte ve geliştirilmektedir. Ayrıca okulumuzda hafta sonu hobi çalışmaları ve doğum günü parti organizasyonları ile diğer etkinlikler yapılmaktadır.

Okulumuz Bayındırlık Bakanlığından ‘Deprem Dayanıklılık Raporuna’  sahiptir. Yangın güvenlik önlemleri ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz ve personelimiz 6 aylık düzenli sağlık kontrolünden  geçirilmektedir.