Özel Marmara Koleji
Telefon

0216 626 10 00

Sektör

Özel Okullar

Web Sitesi

http://okulumuz.mek.k12.tr

Email

mek@mek.k12.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

BÜYÜKBAKKALKÖY MEVKİİ 4 PAFTA,352 PARSEL 5 PAFTA, 429,430,431,432,433,434 PARSEL MALTEPE/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Özel Marmara Koleji

 

 

Maltepe deki Özel Okullar

 

NEDEN MARMARA KOLEJİ ?

Çünkü Marmara Koleji eğitim çağında çocuğu olan her anne-babanın beklentilerini karşılayacak tüm fiziksel ortama teknolojik yeniliklere kültürel bilimsel sosyal ve sportif çalışma ve etkinlikleri bünyesinde toplayan sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük okuludur.
 
Çünkü Marmara Koleji temelinde sevgi alan hiçbir eğitim başarısızlığa uğramaz ilkesinden hareket ederek öğrenci-veli-okul iletişimini en sağlıklı kuran okuldur.
 
Çünkü Marmara Kolejinin her bir öğretmeni okulun her bir öğrencisine kendi çocuğuna gösterilmesi gereken yaklaşımı göstermesi gerektiği bilincinde olan bir okuldur.
 
Çünkü Marmara Koleji öğrencisiyle mezun olunca ilişkisini kesmez , mezuniyetten sonrada öğrencisine iş bulan danışmanlık hizmeti veren, öğrencisinin başı sıkışınca ilk baş vuracağı merci olan bir okuldur.
 
Çünkü Marmara Koleji uluslar arası eğitim kurumları ile yaptığı çalışma ve iş birliği sonucunda gerek mevcut gerekse mezun öğrencisinin uluslar arası platformda kendine zemin hazırlamasına fırsat verebilen bir DÜNYA OKULUDUR.