Özel Cebir Eğitim Kurumları
Telefon

0216 646 04 04

Sektör

Özel Okullar

Web Sitesi

http://www.cebirkoleji.com

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Çamlık Mah. Sümbül Sok. Kurtköy-Pendik/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Özel Cebir Eğitim Kurumları

 

 

Kurtköy deki Özel Okullar

 

 

Vizyon

Özel Cebir Eğitim Kurumları, bir hayat boyu devam edecek olan eğitim sürecinin sağlam temeller üzerine kurulması için hizmet vermektedir. Özel Cebir Eğitim Kurumları, öğrencilerini hayata en iyi şekilde hazırlamak için üstün bir gayret sarf etmekte ve kendine özgü, imkânlarını en iyi şekilde kullanan bir eğitim modeliyle, öğrencilerin kendi içinde yetkin, toplum içinde etkin ve daha önemlisi sahip oldukları üstünlükleri özümsemiş bireyler olarak yetişmesini amaçlamaktadır.

Misyon

Kişinin yaşam kalitesini yükseltmek için bireysel farklılıklara önem vererek, yaratıcı ve araştırıcılığı geliştiren bir ortamda, akılcı bir yaklaşımla sorumluluk, sevgi, saygı ve kardeşlik kavramlarını ön planda tutmak, çok yönlü düşünebilen, hoşgörülü, üretken, girişimci, çevre, tarih bilinci gelişmiş ve özellikle de milli ve manevi değerlerine sahip ve saygılı, gönülden bağlı genç nesiller yetiştirmektir.

Bunun yanı sıra ‘Çoklu Zekâ Sistemi’ni uygulayarak öğrencilerin sekiz ayrı zekâ türündeki gelişimlerini sağlamaya çalışan Özel Cebir Eğitim Kurumları’nda, bu uygulamalar çerçevesinde tüm dersler bu sistem referans alınarak işlenmektedir.