Olimpa Başakşehir Avm
Telefon

0212 488 78 78

Sektör

AVM'ler

Web Sitesi

http://www.olimpaavm.com

Email

info@olimpaavm.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Başakşehir Mah. Erdem Beyazıt Cad. No:5 Başakşehir / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Olimpa Başakşehir Alışveriş Merkezi

 

Başakşehir'deki avmler

Başakşehir Merkez'deki avmler

 

Ulaşım ve altyapı sorunlarını tamamen çözmüş, modern, planlı ve sürekli gelişen, Başakşehir’in cazibesi Olimpa ile daha da artıyor.

 

Bölgenin alışveriş ve eğlence ihtiyacını karşılamak ve ilçenin modern yüzüne katkı yapmak amacıyla tasarlanan OLİMPA AVM, Başakşehir’in tam kalbinde yükseldi.Büyüklükleri 14 ile 2500 metrekare arasında değişen mağazaları, 2500 metrekare büyüklüğündeki hipermarketi, fastfoodları, kafeteryaları, sinema salonları, çocuk oyun alanları, mescit ve diğer sosyal aktiviteleriyle, 14 bin metrekare alandan oluşan ve 400 araç kapasiteli kapalı ve 150 araç kapasiteli açık otoparkları, yürüyen merdivenleri, modern ve hızlı asansörleri, merkezî kamera ve müzik sistemi, etkin danışma hizmetleri, güvenlik, temizlik, sürekli bakımlı dış bahçe ve meydanları, otomatik yangın söndürme, son teknoloji ısıtma ve soğutma sistemi, planlı mağaza karması ile OLİMPA AVM seçkin müşterilerini bekliyor. OLİMPA AVM’nin modern mimari tasarımı, görsel estetiği ve kullandığı teknolojiyle öncü olma niteliğine sahip OLİMPA AVM’de . 86 adet mağazasıyla konuklarına zengin seçenekler ve aradıkları her şeyi eksiksiz bulabilecekleri bir alışveriş imkanı sunuyor.

 

Profesyonel ve titiz bir çalışma ile ortaya çıkan ve mimari ile de İstanbul’un en güzel projelerinden biri olmaya aday OLİMPA AVM konuklarına, yazın hiç ayrılmak istemeyecekleri kadar serin, kışınsa evleri kadar sıcak bir mekân vaat ediyor.