Nurlife Kozmetik Sanayi
Telefon

+90 212 4853792

Sektör

Kozmetik

Web Sitesi

Email

info@nurlife.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İkitelli Organize Sanayi P.K: 34306 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Nurlife Kozmetik Sanayi yaklaşık 19 yıllık Üretici Firma kimliği ve tecrübesiyle, Yurt dışı, Yurt içi birçok sektöre özel ürün üretimleri, Proje (AR-GE) danışmanlığı, İhracat ve 1990 lı yıllarda Firmanın Kurucu Mühendisinin Avrupada Üniversitede ve sektörel bazda başlatıp son 7 yılda daha da ağırlık verdiği Bilimsel Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği Kozmetik ürün portföyü Doğal-Sağlık & Cilt Bakım Ürünleri üretimi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.             BioCharm ve Plenty Cilt ve Vücut bakımında Dünya Kozmetik Sektörüne Büyük bir Yenilik getiren Tescilli Markalarımız, tamamen doğal ve Anti -Aging çok özel formülasyonlarıyla Yüz ve Vücut Cildimize daha Genç, daha Güzel görünüm ve Sağlık kazandırır. Firmamız BioCharm & Plenty markalarımız ile cilt kozmetiğindeki bilimsel yenilikleri, doğal kaynaklarla birleştirerek cildinizi yenileyecek, sizi daha da güzelleştirecek, bu eşiz ürünleri sizlere sunar. 

Geçen zaman, hava kirliliği, stres, serbest radikaller, UV zararlı ışınları, düzensiz beslenme, bilinçsiz uygulanan veya ihmal edilen cilt bakımı, cildin yaşlanmasını çabuklaştıran ve ilerleten önemli etkenlerdir. Canlı ve bakımlı bir cilde sahip olmak için ilk adım cildinizi doğru temizlemektir. 

Makyaj yapmasanız dahi her gün sabah akşam cildinizi, cilt tipinize uyumlu bir cilt temizleyici ile mutlaka yıkayıp, temizlemelisiniz. Cildinizin oksijen almasını engelleyen cansız, soluk bir görüntü oluşturan kirlilikten arındırılması gerekir.