Nar Tanesi Anaokulu
Telefon

0 212 299 26 29

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

www.nartanesianaokullari.net

Email

info@nartanesianaokullari.net

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Cumhuriyet mah.Çiğdem sk. Sevgi sitesi No:22 Hacıosman Tarabyaüstü - Sarıyer

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Nartanesi Anaokulu 

 

Tarabya daki Kreşler ve Anaokulları

Sarıyer Tarabya daki Kreşler ve Anaokulları

 

Kuruluş yılından bu güne kadar yaklaşık 16 yıldır bir fiil falliyet göstermektedir.Kuruluş yılından bu yana çizgisini bozmadan Kaliteli bir eğitim sunan kurumumuz;Huzurlu ve güven veren ortamıyla bir çok öğrenciye hizmet vermiş ve süregelmekte olan yıllar içersinde bu hizmetvermeye devam etmiştir.

Özel Nar tanesi Anaokulu, İstanbul’un ilk okulöncesi kurumlarından biri olmanın gururu ile okulöncesi eğitimine aynı başarı ve azim ile devam etmektedir.

 Özel Nar tanesi Anaokulunda, öğrenciler, bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak edinirler. Çocuklar, özdisiplini ve benlik saygısı gelişmiş, toplumda birey olarak yer aldığının farkında olan, paylaşımcı, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, doğayı koruyan birer bireyler olmak üzere eğitim alırlar.

     Kurumumuzda açık kapı politikası izlenmektedir; başta velilerimiz olmak üzere isteyen herkes,  anaokulumuzu ziyaret edebilir. Özel Nartanesi Anaokulu olarak, ailelerimizin katılımını gönülden desteklemekte, onlara kendilerini çocuk eğitimi ve gelişimiyle ilgili konularda geliştirebilecekleri, öğretmenlerimizle birlikte çocuklarının eğitimiyle ilgili sorumlulukları paylaşabilecekleri ve sınıflarında çocuklarıyla birlikte vakit geçirebilecekleri bir ortam sunmaktayız.

     Özel Nartanesi Anaokulu, okulöncesi eğitimde yeni gelişmeleri takip ederken, sadece çocuklarımıza değil yetişkinlere de günümüz toplumsal ve eğitim koşullarına uygun bilgi vererek, her açıdan ülkemizin en iyi ve diğer benzer kurumlara liderlik edebilecek okullarından biri olmayı hedef edinmiştir.