Modessan
Telefon

(0212) 547 71 97

Sektör

Tekstil Sanayi

Web Sitesi

http://www.modessan.com/

Email

info@modessangroup.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Gökalp mah. Zübeyde Hanım Cad. No:6 Zeytinburnu/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Modessan

 

Zeytinburnu ndaki Tekstil Sanayiler

İstanbul Zeytinburnu ndaki Tekstil Sanayiler

 

Güler Deri bünyesinde 1987 yılında imalata başlayıp bu güne kadar kalitenin sonu olmadığına inanarak kendimize şartlandığımız tasarımı ön planda tutup detaylı çizgiler hazırlıyoruz. Avrupa'nın klasik çizgisi, Rusya'nın renkli ve detaylı stilinin ön planda tutulduğu koleksiyonlar sunmaktayız..

Avrupa ve Rusya pazarındaki yerimizi daim kılmak için yeni tasarımlar ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Kazakistan, Ukrayna, Beyaz Rusya, Yunanistan ve Azerbaycan'da çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


Deri ve Kürk sektöründeki çeyrek yüzyıllık geçmişiyle entegre bir tesis olan MODESSAN İstanbul'da bulunan deri ve kürk işleme fabrikalarında modern tekniklerle uzun, zahmetli ve titiz bir çalışmadan geçerek işlenen deri ve kürkleri, Dünya Standartlarına uygun bir şekilde üretmektedir. Dünya trendlerini ve Türk kültürünü birleştirerek hazırlanan MODESSAN Koleksiyonları ISO 9001 ve TSE belgeleriyle üretimde kalite anlayışını dahada genişletmiştir.

İşlenen deri ve kürkler iç ve dış piyasanın trendlerini takip ederek yenilikçi özgün ve estetik çizgiler hazırlayan tasarımcıları tarafından özenli bir hazırlık aşamasından geçirilir. Tasarım ve ARGE çalışması sonucunda deri üretim tesislerinde mamul mal haline gelir. Ham deri işlentisinden mamul mal oluşumuna kadar ISO ve TSE kalite şartlarına uygun üretilen ürünler dünyada da bir ilki gerçekleştirerek müşterilerine verilmek üzere Garanti Belgeleriyle stoklanır.