M.C Deri Ve Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Telefon

+90 216 394 18 32

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Organize Deri Sanayi Bölgesi 1-1 Ada J2 Parsel, Orhanlı - Tuzla / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

M.C Deri Ve Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti.

 

Orhanlı daki Dericiler

Tuzla Orhanlı daki Dericiler

 

Deri Kimyasalları ve av hayvanları kürkü işlentisi konusunda hizmet verme faaliyeti amacıyla firma 1996 Yılında Yük. Kimya Müh. Tügen OKAY tarafından kurulmuş, İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete başlamıştır.

Kurulduğu günden 2010 Yılına kadar İspanyol QUIMIPIEL firmasının Türkiye ve Ortadoğu distribütörlüğünü yapmış olup 2010 Yılından itibaren de çeşitli partnerler ile deri kimyasalları, kürk işlentisi ve ham deri – canlı hayvan ticareti ile sektörlere hizmet vermektedir.

Firma, teknik destek - ürün kalitesinde müşteri odaklı anlayış ve teknik donanımıyla deri sektöründe firmaya özel servis sağlanmakta; uluslararası gelişmeler yakinen takip edilerek müşteri memnuniyeti ve beklentileri karşılanacak şekilde hizmet verilmektedir. Firma geniş ürün gamıyla ve laboratuar desteğiyle günceli takip ederek, kendini sürekli bir adım ileriye götürmeyi hedef kabul etmiştir.

İthalini yaptıkları ürünler ISO kalite belgesine sahiptir. Hem yurtiçi hem de yurtdışı depolarımızda müşterinin ihtiyacı doğrultusunda depolama yapılarak ürün tedarikinde memnuniyet seviyesi yüksek tutulmaktadır. Av hayvanları konusunda sektör lideri olan firmamız üstün kaliteli ürünleri ve hem kalifiye hem teknolojik donanımıyla müşterilerine en yüksek derecede hizmet vermektedir.

Firma Türk deri sektöründe gelişimci ve yenilikçi olmayı hedeflemiş bu anlamda en üst seviyede girişimlerde bulunmuş ve bulunmaktadır.