Mavibeyaz
Telefon

0216 451 00 00

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.mavibeyaz.net

Email

info@cihangroup.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Orta Mah. Orhan Gazi Cad. No.19 E-5 Yan Yol Üzeri KARTAL/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Mavibeyaz

 

 

Kartal daki Sanayi ve Fabrikalar

İstanbul Kartal daki Sanayi ve Fabrikalar

 

 

 

MaviBeyaz bir Cihan Group kuruluşu olup 2003 senesinden bu tarihe kadar Mavi Beyaz ve Eko Beyaz markaları ile her geçen gün artan bir hacimle faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Müşterilerinin A ‘ dan Z ‘ ye tüm sağlığa uygun temizlik ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dünya standartlarında üretim yapan fabrika, sektörün en yüksek teknoloji ile donatılmış makine parkurunu bünyesinde barındırmakta ve uluslararası kalite standartlarında ham madde kullanımıyla üretim gerçekleştirmektedir.

MaviBeyaz tuvalet kâğıdından ıslak mendile, kâğıt havludan hasta bezine, kâğıt peçeteden Ev Dışı Kullanım ürünlerine kadar olan geniş bir ürün yelpazesini müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Mavi Beyaz ve Eko Beyaz marka ürünlerinin ülke çapındaki yaygın bayi yapısı ile dağıtımı gerçekleştirilmektedir. Yakın zamanda gerçekleşen anlaşmalar ile Orta Doğu’da da dağıtılmaya başlanan Mavi beyaz ve Eko beyaz ürün yelpazesine her geçen gün yenileri eklenmekte ve müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul etmektedir.