Marmara Koleji Suadiye Anaokulu
Telefon

0216 464 33 40

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.mek.k12.tr/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Şemsettin Günaltay Cd. Şehit Evliya Sk. No:16 Suadiye / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 
 
 

Kadıköy Suadiye deki Kreşler ve Anaokulları

 
 
 
Olarak anlayışımız; eğitim doğumla başlayan, hayat boyu devam eden bir süreçtir. Ve insan hayatının şekillenmesinde önemli bir rol oynar. Alınan eğitimin kalitesi ise, yaşam kalitesinin belirleyici unsurlarındandır.
 
Erken çocukluk adı verilen 0-6 yaş arası dönem, çocuğun en hızlı geliştiği ve çevresindeki uyaranlardan en çok etkilendiği dönemdir. Erken çocukluk dönemindeki bu deneyimler, beyin gelişimi için önemli belirleyicilerdir. Okulöncesi eğitim, bütün eğitim hayatının ilk taşıyıcı halkasıdır ve bu halkanın oluşumunda toplum-okul-aile işbirliği olmazsa olmazdır Aile içinde koşullar ne kadar iyi ve elverişli olursa olsun, çocukların yaşıtlarıyla birlikte uygun ortamda ve uzman eğitimciler tarafından verilen nitelikli bir okulöncesi eğitim almalarının önemi tartışılmazdır.
 
En önemli sorumluluğumuz ATATÜRK'ÜN bizlere emanetine sahip çıkmak ve ona sahip çıkacak çocuklar yetiştirmektir. Bizler Marmara Eğitim Kurumları olarak bu sorumluluğumuzun farkındayız ve bu görevi en iyi şekilde yerine getirdiğimize inanıyoruz.