Mado Dondurma Cafe
Telefon

0212 614 51 33

Sektör

Cafeler

Web Sitesi

http://www.mado.com.tr/

Email

eyüp@madobayi.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Halitpaşa Cad. No:42/32 Eyüp / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 
 
 
 
 
Dondurmanın yaz aylarında elde külahlarda yendiği günleri, keyifle, oturarak yaz kış yeme alışkanlığına dönüştüren bir ilk Mado Cafeler...
 
1992’de İstanbul Caddebostan’da açılan ilk konsept kafenin ardından bütün ülkede bir çok şehirde açılan kafelerle kısa zamanda dondurma ve dondurmayla birlikte yenilen tatlıların, kaliteli kahveler eşliğinde sunulduğu özel mekanlara dönüştü. Bugün yurtiçinde 200’ü aşkın adreste Mado Cafe var. Yurtdışında ise şimdilik Dubai, Avustralya,Suudi Arabistan, Kıbrıs, Hong Kong, Güney Kore ve Bulgaristan’da toplam 10 Mado Cafe bulunuyor.
 
Gerçek dondurmayı aynı tat ve kalitede yurtiçi ve yurt dışındaki dondurma severlere sunan Mado, Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarına ulaşmak için amaçladığı zincir kafelerle dondurmayı mevsimsiz tatlı haline getirdi. Ve bu kafelerle yeni alışkanlıkların doğmasını sağladı. Dondurmanın yanında, lezzetli börekleri, tatlıları ve salebi ile Mado Cafeler sunum zenginliğiyle de farklı taleplere cevap verir hale geldi.
 
Mado Cafeler, gördüğü ilgi sonucunda ilk altı ayında 20 şubelik bir zincir ile önemli bir franchising markası olacağının da sinyallerini vermiş oldu. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da pek çok satış noktasında tüketicileriyle buluşan Mado, standardinasyon ve kalitesinden ödün vermemesinin karşılığını, 2002 yılında Türkiye’nin Franchising sistemini en iyi uygulayan markası ödülü ile aldı.