Casa Lavanda Boutique Hotel & Restaurant
Telefon

0216 736 56 40-41

Sektör

Butik Oteller

Web Sitesi

http://www.lavandaotel.com

Email

info@lavandaotel.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Ulupelit Köyü, Seçkin Sk. No:2 Şile - İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Casa Lavanda Boutique Hotel Butik Otel

 

Ağva daki Butik Oteller

Şile Ağva daki Butik Oteller

 

 

İstanbul’dan yalnızca 45 dakikada ulaşılabilen, Şile’ye bağlı Ulupelit Köyü’ndeki Lavanda Boutique Hotel, 17 bin metrekare yeşil alanı, en ince detayları düşünülmüş 9 odası ve deneyimli uzman terapistlerin görev yaptığı SPA’sı ile misafirlerini hafta içi ve hafta sonları butik hizmet anlayışı ile ağırlıyor.

 

Eşsiz bir peyzaja sahip bahçesi ile restoranında çok özel davetlere, kır düğünlerine ve nişan organizasyonlarına; çok amaçlı toplantı odalarında 50 kişiye kadarki iş toplantılarına ev sahipliği yapıyor. Lavanda Restaurant ise, Şef Emre Şen’in çok özel gurme mutfağı ile lezzet severler için çekim noktası konumunda bulunuyor.

 

ODALAR

Doğanın renkleri, kokusu, sessizliğin sesi ile donatılan odaların her biri diğerinden farklı...

Hepsine hemen yakınındaki bir ağaç eşlik ediyor. Odalara rüzgârın yaprakla dansından, dansa eşlik eden doğal müzikten esinlenerek isim verilmiştir.

Dağ, orman veya gölet manzaralı, 30 – 55
m2 arası büyüklükteki odalar Manolya, Sığla, Erguvan, Ardıç, Servi, Ladin, Sedir, Meşe ve Kayın olarak isimlendirilmiştir.

Tüm odalarda klima, merkezi ısıtma, uydu TV, kablosuz internet, saç kurutma makinesi, minibar, kettle, kahve ve bitki çayları ikramı bulunmaktadır.