Kozyatağı Kültür Merkezi
Telefon

0216 658 00 14

Sektör

Tiyatro Salonları

Web Sitesi

http://www.kkm.gen.tr

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Bayar Caddesi Buket Sokak 20/1 Kozyatağı

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Kozyatağı Kültür Merkezi

 

Kozyatağı ndaki Tiyatro Salonları

Kadıköy Kozyatağı ndaki Tiyatro Salonları

 

Kadıköy Belediyesi Meclis Binası, Kozyatağı Kültür Merkezi ve Gazanfer Özcan Tiyatro Salonu 2010 yılı, 24 Nisan Cumartesi günü, CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal tarafından yapılan görkemli bir törenle hizmete girdi.
 
Kozyatağı Buket Sokak’ta, BAYTUR Konutları yanında bulunan ve temeli 24 Mayıs 2008′de CHP Eski Genel Başkanı Deniz Baykal tarafından atılan Kozyatağı Kültür Merkezi’nin 24Nisan 2010 tarihinde hizmete girmesiyle Kadıköy; Süreyya Operası, 19 Mayıs Kültür Merkezi, Barış Manço, Halis Kurtça ve Caddebostan Kültür Merkezleri’nden sonra yeni bir kültür merkezi daha kazanmış oldu.     
 
Son teknoloji ile donatılan Kadıköy’ün yeni Belediye Meclisi binası, Türkiye’nin en modern meclis binası ünvanını da aldı. Bünyesinde sergi ve fuaye salonları ile konferans salonlarının da bulunduğu binada, meclis üyelerinin oturacağı ve oy kullanacağı masalar ileri teknoloji ile dijital sistemli olarak yapıldı.
 
400 kişilik Gazanfer Özcan Tiyatro Salonu…
 
Toplam 4 katlı olarak inşa edilen Kozyatağı Kültür Merkezi ve Belediye Meclis Binası Tesisleri’nde 1 adet meclis salonu, 1 adet 200 kişilik konferans salonu, 3 adet 90′ar kişilik toplantı salonları, 2 adet parti grup odası, 1 adet komisyon odası, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği mekânlar ile açık ve kapalı otopark bulunuyor. Kompleksin Meclis Binası kısmında meclis katı fuayesi ve konferans katı fuayesi, Kozzy Alışveriş Merkezi tarafında ise 400 kişilik Gazanfer Özcan Tiyatro Salonu, alt ve üst fuayeleri ile sergi alanları bulunuyor.  
 
"Akıllı bina sistemi" olarak tasarlanıp inşa edilen meclis binasında, Türkiye’nin en modern Meclis Salonu bulunuyor. Otomasyon kontrollü bina ısıtma ve soğutmasının yanında kablosuz internet sisteminin de bulunduğu salonda, konuşmacıyı takip eden ve yansıtan kamera sistemleri mevcut. Salonda, meclis üyelerinin oturup oy kullanacağı masalar da dijital sistemli olarak yapıldı.
Türkiye’nin en modern Meclis Binası…
 
Kadıköy Belediyesi’nin yeni Meclis Binası’nda 200 kişilik bir konferans salonunun dışında, 90’ar kişilik 3 ayrı toplantı salonu daha bulunuyor. Simultane tercüme odalarının da yer aldığı Meclis Binası, Türkiye’nin en modern Meclis Binası olarak adlandırılıyor.