Koçsan Trafo
Telefon

0212 270 03 36

Sektör

Elektrik ve Elektronik San.

Web Sitesi

http://www.kocsantrafo.com

Email

info@kocsantrafo.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Seyrantepe Mahallesi Cansız Sokak No.3 Kağıthane / İstanbul - Türkiye

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Koçsan Trafo

 

Seyrantepe deki Elektrik ve Elektronik Sanayiler

Kağıthane Seyrantepe deki Elektrik ve Elektronik Sanayiler

 

Koçsan trafo 1983 yılında bobin sarma atölyesi olarak kurulmuştur. O tarihlerde ülkemizde henüz yeni gelişmeler içerisinde olan elektronik piyasasına uygun olarak kısıtlı üretim yapan KOÇSAN TRAFO, o günden bugüne kadar geçen zaman aralığında ürün yelpazesinde kalite anlayışını bugünün teknoloji çağına göre dizayn etmektedir. KOÇSAN TRAFO şu anda elektrik, elektronik, güvenlik, medikal, otomotiv, bina otomasyonu, kontrol sistemleri, audio sistemleri, olmak üzere birçok sektöre hitap etmektedir.         

Firma dünyada her sektörde olduğu gibi bu sektörde de bu güne kadar rekabet etme gücünü kaliteli üretim ile sağlamıştır. Hizmet ilkesini hızlı ve kaliteli ürün imalatı olarak benimseyen ve bu şuurla yoluna devam etmiş ve bundan sonrada hep daha iyiye gitmek için çalışacaktır. Firmamüşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için, firma çalışanlarının tecrübeli çalışanlardan olmasına büyük bir ciddiyet gösterilir.

 

KOÇSAN TRAFO açık 2.100 M2 kapalı 1.100 M2 kendi yerinde üretim yapmakta olup her türlü müşteri isteğine cevap verebilmektedir.