Klassis Golf & Country Club
Telefon

0212 710 13 13

Sektör

Butik Oteller

Web Sitesi

http://www.klassisgolf.com.tr/

Email

golf.operasyon@klassis.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Seymen Köyü Altıntepe Mevkii Silivri/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Klassis Golf & Country Club Butik Otel

 

 

Silivri deki Butik Oteller

İstanbul Silivri deki Butik Oteller

 

 

1700 dönümlük arazi üzerine kurulu Klassis Golf & Country Club; özgün mimarisi ve kusursuz hizmet anlayışı ile 1994 yılından bu yana seçkin misafirlerine hizmet veriyor. Türkiye'nin ilk PGA sertifikalı, uluslararası standartlardaki 18 çukurlu golf sahasını hayata geçiren Klassis Golf & Country Club, ülkemizde golf sporunun ilerlemesi için bir ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşıyor.

İstanbul'da konaklama imkanı sunan tek Golf Kulübü olan Klassis Golf & Country Club; meşe ağaçlarının nefis kokusu ve golf sahalarının eşsiz manzarasını buluşturan otel odaları ile misafirlerine, doğanın kalbinde tatil imkanı sağlıyor. 103 standart, 2 executive, 9 suit, 2 king suit olmak üzere toplam 116 otel odası bulunan Klassis Golf & Country Club, konuklarına yüksek standartlarda hizmet sunuyor.

ODALAR

Klassis Golf & Country Club’ın tüm odalarında merkezi klima, TV, uydu yayını, pay TV, telefon, mini-bar, Fransız balkon, halı zemin, küvet (sadece king suitlerde jakuzi), duş, saç kurutma makinesi, kablolu internet ve oda servisi bulunuyor.