Kartal Göz Hastanesi - Çekmeköy
Telefon

0216 355 00 00

Sektör

Göz Hastaneleri

Web Sitesi

http://www.kartalgoz.com/

Email

info@kartalgoz.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. Kültür Sok. No :12 Çekmeköy / İST

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

KartalGöz Hastanesi

 

Çekmeköy deki Göz Hastaneleri

İstanbul Çekmeköy deki Göz Hastaneleri

 

Göz Hastalıkları Merkezi, donanımı, deneyimli medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla, konusundaki gelişmeleri yakından izleyerek, Kartal, Pendik ve Fethiye’deki üç şubesinde göz sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Çağdaş değerleri, bilimselliği, meslek ahlakını ve uluslararası hizmet kalitesi standartlarını temel alarak tedavi edici uygulamaların yanı sıra koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan geniş yelpazedeki hizmetleri, hasta haklarına saygılı, nitelikli ve uzman kadrosuyla mükemmel seviyede sunmayı hedeflemektedir.

KartalGöz, faaliyetlerinde özellikle şu iki unsuru sunmayı gözetmektedir: Gösterişten uzak ama nitelikli bir hizmet  vermek, dostluk ve iyi niyetin sürekli ve samimi yaşandığı bir ortamı yaratmak.

Kurulduktan sonra sadece üç yıl içinde, yakın bölgemizin kucaklayıp bağrına bastığı bir göz sağlığı kurumu haline gelen KartalGöz’e bugün artık ülkemizin her yöresinden çok sayıda hastamız ulaştığı gibi, yurt dışından yabancı hasta başvurusu da artarak devam etmektedir.