İstanbul Şermin Hanım Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Telefon

+90 216 565 89 17

Sektör

Özel Kız Öğrenci Yurtları

Web Sitesi

http://www.serminhanim.com

Email

iletisim@serminhanim.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Hızırbey Cad. Dumlupınar Mah. Volkan Sok. No:4 Fikirtepe / Kadıköy

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

İstanbul Şermin Hanım Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Yurt  2007 yılının 12. ayında İstanbul Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü izni ile kurulmuştur. Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü nün hemen yanıbaşında yer alan yurt binamız; bahçesi, etüd odası, kuaför salonu, 24 saat sıcak suyu & kat kombi ısınma sistemi vede 24 saat limitsiz - kablosuz internet bağlantısı ile diğer yurtlardan ayrılmaktadır.

Ayrıca, yurt binası içerisinde öğrencilerimize özel her dairede 15 adet tam donanımlı (bulaşık makinesi, doğalgaz set üstü ocak, buzdolabı, aspiratör) mutfak mevcuttur.

Yurt binası 24 saat dış güvenlik ve yine 24 saat kayıtta olan bina çevresinin tamamını kapsayan güvenlik kameraları ile korunmaktadır. Ayrıca konusunda uzman ve deneyimli yurt idari personeli ve çalışanları yine 24 saat öğrencilerimizle birlikte olmaktadır.

Yurtta 8 Kişilik Standart Oda, 6 Kişilik Standart Oda, 3 Kişilik Oda (Özel ebeveyn banyolu), 3 Kişilik Standart Oda 2 Kişilik Geniş Oda (Özel Buzdolaplı) ve 2 Kişilik Standart(Özel Buzdolaplı) oda mevcuttur.

Ayrıca odaların tümünde çalışma masaları ve 2 kişilik odalarımızda mini buzdolapları yer almaktadır

Yurt T.C. İstanbul Valiliği İl Milli Eğitim Bakanlığı ndan YURT AÇMA İZİN BELGESİNE sahip olup, her hangi bir vakıf, kurum, kuruluş ile bağlantısı olmayan Atatürk İlke ve İnkilaplarına derinden bağlı çağdaş bir yurt olarak 2007 yılında hizmete girmiştir.