İşmont Tekstil Üretim Pazarlama
Telefon

0216 472 73 00

Sektör

Tekstil Sanayi

Web Sitesi

http://www.ismont.com.tr

Email

ismont@ismont.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

ÜNALAN MAH.AYAZMA CAD.KUMRU SOK.NO: 1 ÜSKÜDAR

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

İşmont Tekstil Üretim Pazarlama

 

 

Üsküdar daki Tekstil Sanayiler

İstanbul Üsküdar daki Tekstil Sanayiler

 

 

1975 yılında kurulan İŞMONT Türkiye'de İş Elbiseleri sektöründe faaliyet gösteren En köklü ve En büyük kuruluştur. Dört ana sektöre hizmet veren firmamız Endüstri, Güvenlik, Turizm-Otel ve Hastane kıyafetlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile İş Elbiselerinde her sektöre hitap eden ilk ve tek kuruluştur. Türkiye'de iş yaşamının değişmez markası olan İŞMONT 1975 yılından bu yana güven ve kalitenin seçeneği olmuştur.


Üstün Kalite ve Servisi bütünleştirerek sektöründe öncü olan İŞMONT 'un İstanbul Çamlıca'da Genel Müdürlük Binası Türkiye'de 9 Almanya'da 1 olmak üzere toplam 10 adet perakende satış mağazası vardır. Ayrıca bu mağazalarımızda toptan satış için Pazarlama departmanlarıda bulunmaktadır. Bu mağazalar İstanbul'da ; Şişli, Kozyatağı, Güneşli, Çamlıca,Kadıköy ve Dudullu olmak üzere İstanbul dışında ise İzmir, İzmit ve Antalyada'dır. Yurt dışında ise Almanya Köln Mağazamız 2004 yılında faaliyete geçmiş, 2009 yılı itibariyle bu mağazamız Düsseldorf şehrine taşınmıştır.

Kuruluşundan bu yana müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen gösteren İŞMONT'un temel hizmet anlayışı müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaktır.

İş dünyasına 450 çalışanı ile hizmet veren İŞMONT; Adapazarı'nda bulunan 30.000 m² alanda 12.000 m² kapalı alana sahip fabrikasın da ve İstanbul da bulunan 2500 m² kapalı alana sahip fabrikasın da Bant sistemiyle seri üretim yapmaktadır.Yıllık üretim kapasitesi 1.200.000 adet olan İŞMONT, geniş ürün yelpazesi ile İş elbiselerinde her sektöre seçenek ve hizmet sunmaktadır.

Alanında yine bir ilki gerçekleştiren İŞMONT ISO 9001 kalite proseslerini uygulayarak üretimini yapmakta, sektöründe ilk ISO 9001 belgeli Türk kuruluşu olma özelliğinide sürdürmektedir. Kalite güvence sistemi ile düşük maliyetli, yüksek kaliteli ürünler üreterek müşterilerine zamanında teslim etmek,kalite yarışında yurt içinde olduğu gibi yurt dışındada önde olabilmek İŞMONT'un ana hedefidir.

İş hayatının zor ve tehlikeli koşullarında can güvenliğini ön planda tutan özel kumaşlar ile üretilen iş elbiseleri seçenekli renkleri ve değişken modelleri ile müşterilerine Güven ve Prestij sağlamaktadır.