Irmak Anaokulu
Telefon

0 216 677 12 30

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.irmakanaokulu.k12.tr/

Email

piril.naz@irmakanaokulu.k12.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

FORMULA 1 YOLU ÜZERİ ARKEON EVLERİ TUZLA / AKFIRAT

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Irmak Anaokulu

 

Akfırat taki Kreşler ve AnaOkulları

Tuzla Akfırat taki Kreşler ve AnaOkulları

 

Bir Yapı Merkezi kuruluşu olan Irmak Arkeon Anaokulu, Akfırat-Formula yolu üzerindeki “Arkeon Evleri” içinde yer almaktadır. Yapı Merkezi aynı zamanda, 1995 yılında kurulan, Caddebostan’daki Irmak Okulları'nın da kurucu ortağıdır.

Irmak Arkeon Anaokulu’nda, erken-çocukluk eğitiminin önemi ve ciddiyetine inanılır. Çocukların fiziksel, bilişsel ve duygusal güvenliği ve gelişimi ön planda tutulur. Anadil ve ikinci dil (İngilizce) gelişiminin çocuğun düşünsel potansiyelinin temeli olduğu bilinir.

Irmak Arkeon Anaokulu’nda “her çocuğun özel yeteneklerle donanmış olduğu” ilkesi ile çocukların var olan yeteneklerini geliştirmek üzere, doğa ve teknoloji ile barışık, pedagojik ilkelere dayalı öğrenme ortamları hazırlanır. Eğitim araçları dil, hareket, renk, müzik ve oyundur.

Okul tek katlı, sınıfları bahçe ile bütünleşen, aydınlık, konforlu, güvenli bir yaşam alanına sahiptir. Irmak'ta, erken yaştan itibaren "veli ve okul"un ayrılmaz bir bütün olması gereğine inanılır.

Irmak Arkeon Anaokulu’nda filizlenen bu nitelikli eğitim anlayışı, ilköğretim ve lise sınıflarında Caddebostanda’ki Irmak Okulları’nda devam etmektedir.