Hun Deri ve Metal Aksesuar San. Tic. Ltd. - Merter
Telefon

+ 90 212 557 43 05

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

http://www.huntoka.com/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Fatih Cad. Merter İş Merkezi No:4 / 8 Merter

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Hun Deri ve Metal Aksesuar San. Tic. Ltd

 

Merter deki Dericiler

Güngören Merter deki Dericiler

 

1984 yılında İstanbul’da üretim odaklı bir strateji ile işe başlayan HUN kemer 1994 yılında limited şirket olarak kurumsallaşma konusunda ilk adımı attı.

İlerleyen yıllarda Gelişen ekonomik koşullar, büyüme stratejisi ve ürünleri ile yurtiçi ve yurt dışı müşteri taleplerini artırmanın yanı sıra kurumsal organizasyonu da geliştirdi.

Ürünlerde kullanılan hammadde ve yardımcı malzemelerin kesintisiz temini ve HUN kalite standartlarına uygun hale getirilmesi zorunluluğu nedeniyle toka ve metal aksesuar üretimi ile ilgili yatırımlara ağırlık verdi.

1995 yılında toka ve metal aksesuar üretimine başladı. 2002 yılında şirket bünyesinde ithalat birimini faaliyete geçirdi ve Grup olma yolunda önemli mesafeler kat etti.

Kısa zamanda Kanada Soft, Salpa, Suni Deri ithalatında lider duruma geldi.

2003 yılında HUN Grup altyapısını oluşturarak tasarım, üretim, ithalat ve satışta tam bir uyum içerisinde dünya ekonomik koşullarına uygun organizasyon yapısının temellerini attı.

2005 yılında HUN Mağazacılık birimi toptan mağazacılık alanında faaliyetlere başladı ve yıl sonunda İstanbul/Merter’de iki ayrı toptan satış mağazası hizmete açıldı.

2010 yılı sonunda her biri ayrı birer birim olarak HUN Kemer San., HUN Toka San., HUN İthalat, HUN Tasarım ve HUN Mağazacılığı kurarak kendi sektöründeki ilk entegre yapılanmaya sahip oldu.