Hnh Tekstil
Telefon

(0216) 527 05 26

Sektör

Ev Tekstili

Web Sitesi

http://www.elitevim.com/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

MODOKO NATOYOLU CAD. NARİN SOK. NO:39 DUDULLU ÜMRANİYE / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Hnh Tekstil

 

Kumaş seçimi, detaya verdiğimiz önem ve dikişte gösterdiği önce özen ile, müşterilerin değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak; öncü-yaratıcı çözümler ve kurumsal bir yapı ile müşterilerimizi farklı kılacak değerde kaliteli ürün ve hizmet sunmak.

Ev tekstili sektörüne yıllardır hizmet veren Hnh Tekstil San. Tic. ve Ltd. Şti isimli firma, ürün ve müşteri portföyünü her geçen gün arttırarak sektörde iyi bir konuma gelmiştir. Günümüzde yine ev tekstili sektöründe faaliyet göstermek üzere Trilya Home Collection markasını tescilleterek hizmetlerini sürdürmektedir.

Bugün, ev tekstili sektöründe faaliyetlerimizi yatak örtüleri gibi ev tekstilinin başlıca ürünleri öncelikli olmak üzere en iyi kalite ve sınırsız müşteri memnuniyetini en uygun fiyatlarla değerli müşterilerimize ve bayilerimize sunuyoruz.

ÜRETİMİNİ ve Satışını yaptığı onlarca ev tekstili ürününün tüm işlemlerini (dikim, tasarım vb.) yapmakla birlikte daha birçok ev tekstil ürününün satış ve imalatını yapmaktadır. Kalite ve istikrarı ön planda tutarak ürettiğimiz ürünleri değerli müşterilerimize firma garantisi ile sunuyor.