Hacı Sayid
Telefon

(0212) 609 88 00

Sektör

Tatlıcılar

Web Sitesi

http://www.hacisayid.com

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Karayolları mah. Avrupa Konutları Recidence Bitişiği No: 150 / Küçükköy

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Hacı Sayid

 

 

Küçükköy deki Tatlıcılar

Gaziosmanpaşa Küçükköy deki Tatlıcılar

 

 

1968 yılında baklava sektöründe işçi olarak çalışma hayatına atılan Gaziantepli Burhan ve Mehmet Dinçerler kardeşler, babaları Vahab Dinçerler’in önderliğinde, bu sektörün klasik baklavacılık anlayışından sıyrılması gerektiği kanısına vararak, 1983 yılında Şirinevler’de 20 metrekarelik bir dükkânda faaliyete başlamışlardır. Faaliyetinin ilk yıllarında baklava üretimine ağırlık veren Hacı Sayid, müşterilerine yakınlığı, kaliteli servis anlayışı, sunduğu eşsiz damak tadı ile kısa sürede vazgeçilmez lezzetlerin adresi olmuştur.

İstanbul’da 32 mağazası olan ve şu anda yüzlerce çalışanı bulunan Hacı Sayid, tamamı kendisi tarafından işletilen mağazalarında baklavadan tatlı çeşitlerine, çikolatadan pasta çeşitlerine ve yiyecek menüsünden dondurma çeşitlerine kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi ile klasik baklavacılık anlayışını modern bir kafeterya konseptine dönüştürerek İstanbul’un en yaygın markası haline getirmeyi başarmıştır.

Kurulduğu günden bu yana, sektörde uyguladığı yüksek kalite standardına, hijyenik üretime, zengin lezzetli ürün çeşidini geliştirmeye ve sürekli eleman eğitimine verdiği önem, HACI SAYİD'in bugünkü başarısındaki en önemli rolü oynamaktadır.