Gusto Giyim Sanayi ve Ticaret
Telefon

0216 466 29 03

Sektör

Tekstil Sanayi

Web Sitesi

http://www.gustogiyim.com

Email

info@gustogiyim.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

NECİP FAZIL BULVARI ADALI İŞ MERKEZİ NO:15/3

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 Gusto Giyim Sanayi ve Ticaret

 

 

Ümraniye deki Tekstil Sanayiler

İstanbul Ümraniye deki Tekstil Sanayiler

 

1970 yılında hayata atıldı GUSTO, bayan hazır giyim sektöründe vazgeçilmez bir trend yakalamaktı amacı. Kendi tasarımlarını kendisi hazırlayacak ve seçkin bayanlara kendi mağazasından sunacaktı. Bu amaçla ilk konsept mağazasını Kadıköy Bahariye’de hizmete açtı.


O günden beri GUSTO adıyla markalaşan şirket perakende mağazacılık çalışmalarına verdiği önem ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek günümüze emin adımlarla gelmiştir.

Kendi bünyesinde hazırladığı şık ve seçkin modelleri ile modaya yön veren GUSTO özellikle 36-50 beden arası geniş bir beden aralığına sahip koleksiyonuyla modayı takip eden şık hanımlara çok özel seçenekler sunmaktadır.

Koleksiyonlarını İstanbul’da Kadıköy Altıyol, Kadıköy Bahariye, Erenköy Bağdat Caddesi, Göztepe Optimum Alışveriş merkezi, Nişantaşı Rumeli Caddesi, Yeşilköy Airport Alışveriş merkezi, Bakırköy Carousel Alışveriş merkezi, Mecidiyeköy Profilo Alışveriş merkezi, Beylikdüzü Beylicium Alışveriş merkezinde ve Pendik Neomarin AVM’de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli illerde birçok satış noktası bulunmaktadır.

Hedefi mağaza zincirlerini çoğaltıp Türkiye’nin her yerine kendi markasıyla girmektir.