Gümüşsuyu Anaokulu
Telefon

0212 545 06 18

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://eyupgumussuyuanaokulu.meb.k12.tr/

Email

bilgi@gumussuyuanaokulu.k12.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Silahtarağa Cad. Bestekar Abdi Efendi Sk No:8 Eyüp / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Gümüşsuyu Anaokulu

 

Eyüp teki Kreşler ve Anaokulları

İstanbul Eyüp teki Kreşler ve Anaokulları

 

2004 -2005 Eğitim Öğretim Yılında hizmete sunulmuştur.

Müstakil Anaokulu standartlarında dizayn edilmiş olan Gümüşsuyu Anaokulunda 5 tane sınıf, 1 tane Müdür Odası, 1 tane Müdür Yardımcısı Odası ve yemekhane ile çocuk oyun salonu bulunmaktadır.

Okulun çevresinde oldukça geniş bir bahçe bulunuyor ve bu bahçenin içinde yazın açık hava etkinliklerinde kullanılmak üzere 1 adet çardak, 1 adet kum havuzu, oyun parkı ve hayvan barınakları vardır.

VİZYON
• Her çocuğun içinde, onun özgür, çok yönlü ve bir birey olarak yetişmesini sağlayacak değerler olduğuna,
• Tüm okulöncesi alanında çalışanlarla karşılıklı etkileşim içinde, şeffaf, geri bildirimlere dayalı istekler doğrultusunda gelişmeye açık olması gerektiğine,
• Toplumların mutluluğunu sağlamanın, cehaleti ortadan kaldırmanın ve demokratik bir toplum yaratma yolunun ancak toplumların iyi yetiştirilmiş bireylerince sağlanabileceğine; bu nedenle de insan için gösterilecek en önemli çabanın eğitim olduğuna inanılmaktadır.

 

MİSYON

Gümüşsuyu Anaokulu, okulöncesi eğitimde yeni gelişmeleri takip ederken, sadece çocuklara değil yetişkinlere de günümüz toplumsal ve eğitim koşullarına uygun bilgi vererek, her açıdan ülkemizin en iyi ve diğer benzer kurumlara liderlik edebilecek okullarından biri olmayı hedef edinmiştir.