Gümüş Pala Anaokulu
Telefon

0212 695 26 90

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://gumuspalaanaokulu.meb.k12.tr/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

GÜMÜŞPALA MAHALLESİ ÜÇGEN SOKAK NO:16/2 AVCILAR/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Gümüş Pala Anaokulu

 

Gümüş Pala daki Kreşler ve AnaOkulları

 

18.09.2006 tarihinde Eğitim-Öğretime başlanmıştır. Okul Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğü’ne bağlı bağımsız anaokuludur.

Okul içinde ve okul dışında yapılan Okul Öncesi Eğitimi geliştirme ve yaygınlaştırma çalışmaları sonucunda 2007-2008 Eğitim-Öğretim yılında öğrenci mevcudu 175 olmuştur.

2008-2009 Eğitim-Öğretim Yılında Okul Öncesi Eğitimi Yaygınlaştırma ve her çocuğun okul öncesi eğitiminden yararlanması çalışmaları kapsamında, çevrenin özellikleri de göz önünde bulundurularak İkili eğitime geçilmiştir.
 

MİSYON

Okul öncesi eğitim çerçevesi içinde çocukların bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak kendi özgü niteliklerini yitirmeden eğitim almalarını, çağımızın gelişen ihtiyaçlarını cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, grupla işbirliği yapabilmelerini, kendilerini rahat ifade edebileceği ortamlar yaratarak onların ilköğretime hazır olmalarını sağlamaktır.

VİZYON

Geleceğe emin adımlarla ilerleyen, kendine güvenen, dışa dönük, yaratıcı ve sorumluluk almayı seven bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.