G Balık Restaurant
Telefon

0 212 263 6556

Sektör

Balık Restaurant

Web Sitesi

http://www.gbalik.com

Email

info@gbalik.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Suada Club - Galatasaray Adası Kuruçeşme / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Balık Restaurant

 

Kuruçeşme deki Balık Restaurantları

Beşiktaş Kuruçeşme deki Balık Restaurantları

 

Denizin eşsiz lezzetlerine, reçeteleri ve sunumları ile farklı bakış açıları kazandıran G Balık, iki kıtanın buluştuğu İstanbul Boğazı’nın ortasındaki tek adada, hem yaz, hem de kış sezonu boyunca unutulmaz deneyimler yaşatıyor…

G Balık, pozitif ve yaratıcı ekibinin sunduğu özel lezzetleri ile deniz ürünleri konusundaki ustalığını bir kez daha kanıtlıyor. Akdeniz’in vazgeçilmez tatlarından oluşturulan zengin G Balık mönüsünde, klasik Türk mezelerinden, çiğ balık seçeneklerine, pizzadan, taze balık seçeneklerinin yanı sıra İspanyollar’ın ünlü “Paella”sı gibi dünya klasikleri yer alıyor.

G Balık, özel olarak yaptırılan pizza fırını ile balığı, çocukların ve gençlerin de seçeneği hale getiriyor.

Klasik pişirme tekniklerinin yanı sıra ekmek hamuru içerisinde fırınlanarak, sıfır kılçıkla tandır şeklinde veya baklava hamurunda pişirilen balıklar da büyük ilgi uyandırıyor. Akvaryumlarında canlı ıstakoz ve canlı kabuklular sayesinde “fruit de la mare” yemek için artık Paris’e gitmenize gerek yok. Özel servis tabağında buzlar üzerinde ve özel soslarıyla canlı kabukluları tatma imkanı sunuyor.

İş yemekleri ve özel günler için isteğe göre değişik menüler hazırlamak konusunda ise işletme çok iddialı. Mekan geniş salonu ve terası ile grup yemekleri için ideal.