Fur Pelle
Telefon

0212 558 73 44 -

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

http://www.furpelle.net/

Email

info@furpelle.net

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Zübeyde Hanım Caddesi Hatboyu No:86 Zeytinburnu-İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Fur Pelle

 

 
 
Pazar 34 Mağzacılık Turizm San. Tic. Ltd. Şti. diğer bir adıyla Fur Pelle 1989 yılında kurulan firmanın kurucusu Yakup Teleke’nin girişimleri ile günümüze kadar gelmiş aile şirketi olup, sektörün önde gelen dericilerinden biridir. Zaman içerisinde büyüyen bir işletme olan Fur Pelle bugün 80 çalışanı ile birlikte Zeytinburnu'nda, 3000 m² kapalı alandaki 30 adet en yeni teknolojiye sahip makinayla yıllık 40.000 adeti bulan üretim kapasitesi ile hizmet veren teknolojik gelişmeleri yakından  takip eden ve yatırımlarında bunları uygulayarak sektörün ihtiyaç ve beklentilerini göre düzenleyen en düşük maliyet ile en yüksek kaliteli üretimi hedef almaktadır.

Başlıca ürünler kürk, koyun, kuzu, dana, nubuk, süed, güderi,fok gibi sınırsız seçeneğe sahip derilerden hazırlanan ceket, pardesü, etek, pantolon olarak sıralanabilir. Her sene düzenli olarak dünyadaki moda trendlerine bağlı olarak iki defa olarak ilkbahar ve sonbahar olmak üzere iki farklı koleksiyon hazırlanarak yurtiçi ve yurtdışında katıldığı fuarlarda müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.


Fur Pelle, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun, en ekonomik çözümleri, en kısa sürede sunmak amacıyla dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Teknolojisini, modellerini, desen ve deri çeşitlerini sürekli geliştirerek, deri sektöründe pek çok ilke imza atmanın haklı gururunu yaşamaktadır.


Tescilli markaları olan Pazar 34, Fur Pelle, Yayy Leather, Çıtrıklı Leather, Furr, Forr ile müşterilerimizin ihtiyacını mevcut koleksiyonuyla karşılayabileceği gibi marka, etiket, numune, bazında müşteriye özel imalat da yapılabilmektedir.