Forest Lodge Ağva Orman Evleri
Telefon

0216 721 76 51

Sektör

Butik Oteller

Web Sitesi

http://www.agvaormanevleri.com/

Email

info@agvaormanevleri.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Kurfallı Köyü Ağva- Şile/ İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Forest Lodge Ağva Orman Evleri Butik Otel

 
 

 

Ağva Forest Lodge, Ağva'nın en güzel köylerinden olan Kurfallı köyü içerisinde bulunmaktadır. Kurfallı köyü bir yanı denize bakan, bir yanı nehir ve orman ile iç içedir. Ağva Forest Lodge çam ağaçları içerisinde, doğa ile iç içe geçmiş nadir işletmelerdendir.

Ağva Forest Lodge hepsi deniz cepheli-manzaralı iki kısımdan oluşur; FOREST LODGE, 6 adet Sibirya çamlarından yapılmış, kütük geçmelerden oluşmuş tomruk evler ve 12 odalı ana binadan oluşmaktadır. Eski yerleşim alanı evler, kütük kaplamalarla kaplanmış oda içleride ahşapla döşenerek kütük otel havasına girmiştir.

Ağaçlarla tamamen çevrilmiş mekanda sizi sadece kuşlar gözetleyebilir. Odalarda doğal gaz sistemli ısınma mevcuttur. Bütün odalarda tv uydu yayın, şaç kurutma makinası, geniş tuvalet banyo mevcuttur.

Hafta içi kalırsanız SİNCAPLARLA arkadaşlık etme şansınız var. Kışın çam ağaçları arasında şömine basında geçireceğiniz anlarıda unutamayacaksınız.

Hele birde kar varsa ağaçların sırtlarında. Ahsabın, çam ağaçları arasındaki asaleti, deniz manzarası ile birleşince doyulmaz bir tat oluşur Ağva sırtlarında, birde gözünüzü kapatıp dinlemeye başlarsanız konuşmaları kuşlar arasında, dalıp gidersiniz çocukluk yıllarınıza...